Z biletem w jedną stronę. Jak przygotować się do podróży

Okładka książki Z biletem w jedną stronę. Jak przygotować się do podróży Anna Boczar, Grzegorz Boczar
Okładka książki Z biletem w jedną stronę. Jak przygotować się do podróży
Anna BoczarGrzegorz Boczar Wydawnictwo: self-publishing poradniki
poradniki
self-publishing
2021-03-05
2021-03-05
podróż podróże przygotowania do podróży z biletem w jedną stronę podróż z biletem w jedną stronę podróż dookoła świata poradnik poradnik podróżniczy

Okładka książki Poznaj Gran Canarię. Planownik, czyli gotowe plany zwiedzania wyspy. Anna Boczar, Grzegorz Boczar
Poznaj Gran Ca... Anna Boczar, Grzego...
Okładka książki Poznaj Gran Canarię. Plażownik, czyli encyklopedia plaż i basenów naturalnych. Anna Boczar, Grzegorz Boczar
Poznaj Gran Ca... Anna Boczar, Grzego...

Dawno nie czytałam tak konkretnego poradnika. Mnóstwo cennych dla każdego podróżnika informacji, które również można zaadaptować do życia codziennego (polecam rozdział o pozbywaniu się rzeczy). Wiadomo, że świat wokół nas się zmienia i ze wszelkimi poradnikami często bywa tak, że po kilku latach czy nawet miesiącach bywają nieaktualne. W tym przypadku autorzy jednak wykonali kawał dobrej roboty – pokazują pewien schemat myślenia o podróżach. I nawet jeśli za jakiś czas zmienią się pewne narzędzia, to sam styl i sposób ogarniania siebie pozostaną niezmienne. Poza tym książkę po prostu bardzo dobrze się czyta, wszystko jest w niej przemyślane, a kolejne rozdziały ułożone są w sposób niezwykle przejrzysty i logiczny. Polecam :)

Polecam każdemu podróżnikowi - zarówno do tych bliskich i dalszych, krótszych i dłuższych podróży.
W pigułkę zebrane wszystkie informacje jakie potrzebne są przed podróżą. Obowiązkowa lektura dla tych, którzy chcą podróżować z tytułowym "biletem w jedną stronę", ale przyda się również przed kilkudniowymi (lub -tygodniowymi) wakacjami.
Przytoczone historie, odpowiednia dopasowane do omawianego rozdziału, urozmaicają przekaz i pokazują, co może nas spotkać na innym końcu świata. ;) Zaangażowanie innych podróżników było świetnym posunięciem - dzięki temu przedstawione są różne doświadczenia, z różnych perspektyw.
Przygotowane dodatkowe materiały pomogą w załatwieniu formalności i podczas pakowania się.
Podsumowując: świetna robota!

Przytoczone historie, odpowiednia...

• Wyzwanie 2021
  • » podróże
  • Inne
  • Z polecenia do kupienia ...

Dodaj cytat z książki Z biletem w jedną stronę. Jak przygotować się do podróży