Gdzieś na końcu świata

Dorota De Cruz Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o. o. fantastyka, fantasy, science fiction
9788381197892
Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o. o.
fantasy miłość przeznaczenie
fantastyka, fantasy, science fiction
9788381197892
fantasy miłość przeznaczenie

Serdecznie gratulujemy Pani Dorocie De Cruz @dorotadecruz debiutu, a @wydawnictwopsychoskok wydania książki.

Po przeczytaniu książki z całą pewnością możemy powiedzieć, że Pani Dorota jest wspaniałą pisarką, z wielkim sercem i ogromną wyobraźnią. Autorka pięknie przeplata rzeczywistość z nierealnością, marzeniami i wyobrażeniami. Jest zatarta granica między światem...

Przeczytałam i jestem zauroczona! Książka nie zawiera typowo przyziemnej historii i to w dosłownym znaczeniu. Jej piękna fabuła owiana jest niezwykłą magią słynnej muszli zwanej Koncha.
Przepięknie poprowadzono linię wydarzeń, po której dwóch końcach kroczy dwoje, pięknych duchem i niezwykle wrażliwych ludzi.
Czy muszelka, bijąca niezwykłym, błękitnym światłem pozwoli im...

• Muszę poszukać