Szymon Białoń Wydawnictwo: Self Publishing bajki
Self Publishing
bajki bałwanek dziecko bieda happy end zima magia śnieg przyjaźń oddanie oczekiwanie nadzieja Jaworowo
bajki
2021-02-02

Książkę zakupiłem dla swojego dziecka. Jest bardzo lekka i przyjemna w czytaniu. Historia Stasia potrafi poruszyć a także pokazuje sens prawdziwej przyjaźni oraz to, że w życiu nie są ważne pieniądze ani twój majątek ale twoje serce.
Polecam każdemu!

Historia małego Stasia daje dużo do myślenia i poucza. Świetna bajka dla dzieci w każdym wieku. Coś, dla spragnionych wzoru prawdziwej przyjaźni w życiu.
Polecam :)

Mądra, ciepła, wzruszająca, z przesłaniem, zarówno dla dzieci i dorosłych. Doskonała pozycja by w zimowy wieczór spędzić czas na wspólnym czytaniu.
Polecam serdecznie.

Szymon Białoń Marzenia małego Stasia Zobacz więcej