Marzenia małego Stasia

Self Publishing
2021-02-02
2021-02-02
50 min.
bajki bałwanek dziecko bieda happy end zima magia śnieg przyjaźń oddanie oczekiwanie nadzieja Jaworowo

Książkę, jak i samego autora, znalazłam stosunkowo nie dawno. Pomyślałam, że warto byłoby się pochylić nad jego literaturą i zakupić tą bajkę dla swojego dziecka, gdyż sam opis wyglądał zachęcająco. Tak też zrobiłam i wcale się nie przeliczyłam!

Moje 8-letnie dziecko momentalnie zaczytało się w "Marzeniach małego Stasia" i bardzo pochłonęła go ta fascynująca bajka. Cały czas powtarzał, że też chciałby mieć takiego przyjaciela bałwanka.

Sama też rzuciłam okiem na zawartość książki i muszę przyznać, że oferuje bardzo pouczającą i wartością treść dla naszych pociech.

Polecam autora, bo warto!

Książkę zakupiłem dla swojego dziecka. Jest bardzo lekka i przyjemna w czytaniu. Historia Stasia potrafi poruszyć a także pokazuje sens prawdziwej przyjaźni oraz to, że w życiu nie są ważne pieniądze ani twój majątek ale twoje serce.
Polecam każdemu!

Polecam każdemu!

Historia małego Stasia daje dużo do myślenia i poucza. Świetna bajka dla dzieci w każdym wieku. Coś, dla spragnionych wzoru prawdziwej przyjaźni w życiu.
Polecam :)

Polecam :)

Mądra, ciepła, wzruszająca, z przesłaniem, zarówno dla dzieci i dorosłych. Doskonała pozycja by w zimowy wieczór spędzić czas na wspólnym czytaniu.
Polecam serdecznie.

Polecam serdecznie.