Historia zwierzaka zza krzaka

Okładka książki Historia zwierzaka zza krzaka
Dorota Gellner Wydawnictwo: Bajka Seria: Kartonówki dla ciut starszych bajki
2020-05-13
2020-05-13
24 min.

Na półkach: , , , ,

Uwielbiamy z moją 15 miesięczną Juleczką czytać tę pozycję. Opowiada o Krawcowej i przygodach dworu królewskiego. Pani Dorota świetnie rymuje, wprost kochamy jej wierszyki. Książka bardzo podobna do Historii zwierzaka z wieszaka. Polecam Bardzo !

Dodaj cytat z książki Historia zwierzaka zza krzaka