Głos wołającego na pustyni

Szymon Białoń Wydawnictwo: Self Publishing Cykl: Radosław Wałęga (tom 2) literatura piękna
2019-10-16
2019-10-16
Self Publishing
wiara religia Bóg kapłaństwo misje sudan afryka pustynia wyprawa niebezpieczeństwo nadzieja cierpienie wołanie przyjaźń

Książkę czytać skończyłem stosunkowo nie dawno i muszę przyznać, że jestem z niej niesamowicie zadowolony.
Od pierwszych stron historia zakonnika i misji w Sudanie bardzo mocno mnie wkręciła.
Książka ukazuje nam podstawy życia ewangelicznego i prawdziwego kroczenia za Chrystusem.
Polecam wszystkim serdecznie.

Książka przygodowa z akcją w słonecznym Sudanie zaciekawia i nie raz zaskakuje. Całość pozostawia piękne przesłanie - Bóg zawsze troszczy się o nas i możne nas wyrwać z ogromnych tarapatów. Polecam! ;)

więcej mniej

Szymon Białoń Głos wołającego na pustyni Zobacz więcej