Głos wołającego na pustyni

Okładka książki Głos wołającego na pustyni
Szymon Białoń Wydawnictwo: Self Publishing Cykl: Radosław Wałęga (tom 2) literatura piękna
literatura piękna
Radosław Wałęga (tom 2)
Self Publishing
2019-10-16
2019-10-16
wiara religia Bóg kapłaństwo misje sudan afryka pustynia wyprawa niebezpieczeństwo nadzieja cierpienie wołanie przyjaźń

Panie Szymonie, czapki z głów, książka rewelacyjna!
Dobitnie ukazuje ona brutalną, współczesną rzeczywistość rozgrywającą się w Sudanie. Książka skłania także do wielu refleksji i na prawdę sprawia, że można w niej zatonąć.
Autor pochyla się także nad ważnymi aspektami wiary chrześcijańskiej i ewangelicznej. Lektura dobra wprost w okresie Wielkiego Postu.
Polecam każdemu!

Panie Szymonie, czapki z głów, książka rewelacyjna!
Polecam każdemu!

Książkę czytać skończyłem stosunkowo nie dawno i muszę przyznać, że jestem z niej niesamowicie zadowolony.
Od pierwszych stron historia zakonnika i misji w Sudanie bardzo mocno mnie wkręciła.
Książka ukazuje nam podstawy życia ewangelicznego i prawdziwego kroczenia za Chrystusem.
Polecam wszystkim serdecznie.

Polecam wszystkim serdecznie.

Książka przygodowa z akcją w słonecznym Sudanie zaciekawia i nie raz zaskakuje. Całość pozostawia piękne przesłanie - Bóg zawsze troszczy się o nas i możne nas wyrwać z ogromnych tarapatów. Polecam! ;)

Szymon Białoń Głos wołającego na pustyni Zobacz więcej