Stań się PRO

OSMPOWER sp. z o.o.
2020-01-01
2020-01-01
Nina Lubiejewska
rozwój osobisty motywacja profesjonalista działanie

Uwielbiam Pressfield'a!

Za każdym razem kiedy dopada Cię zniechęcenie, zwątpienie, tracisz kierunek w którym zmierzasz to jest to książka dla Ciebie.

Książka krótka na wieczór może dwa, ale daje tak dużo pozytywnej energii i motywacji, że od razu budzi się kreatywność i chęć do działania.

Co jakiś czas warto do niej wracać jako lekarstwo na Opór, o którym dużo w książce :)

Polecam!

Uwielbiam Pressfield'a!

Co jakiś czas warto do niej wracać jako lekarstwo na Opór, o którym dużo w książce...

Dodaj cytat z książki Stań się PRO