Etos Wojownika

OSMPOWER sp. z o.o.
2020-01-01
2020-01-01
Nina Lubiejewska
kariera poradnik rozwój etos wojownik psychologia rozwój motywacja

Niesamowita książka ❗❕❗

Pressfield pokazuje, że bardziej od ilości liczy się jakość. Etos Wojownika to lektura do kontemplowania i delektowania się treścią. Zastanawiało mnie podczas czytania, do kogo skierowane jest przesłanie zawarte w książce i doszedłem do wniosku, że na każdym etapie życia można w inny sposób odbierać zebrane myśli i informacje 📘

Książkę warto czytać z przerwami, aby przegryźć się przez wiedzę, którą przynoszą kolejne strony. Każdy rozdział należy czytać uważnie, a czasem powtórzyć, żeby zrozumieć, co Etos Wojownika ma wspólnego ze mną, kiedy i jak go stosuję lub powinienem stosować 💂

Książkę kupiłem z polecenia i nie zawiodłem się, za co jestem niezmiernie wdzięczny 💯

W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak również polecić Etos Wojownika i to bardzo gorąco 😊

Niesamowita książka ❗❕❗

Książkę warto czytać...