Podróż Twórcy

Steven Pressfield Wydawnictwo: OSMPOWER sp. z o.o. poradniki
The Artist's Journey. The Wake Of The Hero's Journey And The Liofelong Pursuit Of Meaning
Nina Lubiejewska
OSMPOWER sp. z o.o.
rozwój motywacja poradnik twórca podróż
OSMPOWER sp. z o.o.
poradniki
Nina Lubiejewska
rozwój motywacja poradnik twórca podróż
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Luźno zebrane myśli złożone w jedną całość wokół tematu tworzenia. Autor zauważa prawidłowości rządzące twórcami od wieków i próbuje je spiąć w jedną całość. Coś luźnego z tego wychodzi, choć gdzieś zanurze i w kulturze i w filozofii.

• Rozwój osobisty/Biografie
  • Do kupienia