Elizabeth Kelly Wydawnictwo: Ek Publishing Inc. literatura obyczajowa, romans
angielski
Ek Publishing Inc.
literatura obyczajowa, romans
angielski

Po pięciu latach zafundowała Elizabeth Kelly czytelniczkom powtórkę z gwiazdkowej rozrywki, czyli po żonie zakontraktowanej na około-bożenarodzeniowy sezon 2015, tutaj, czyli w roku 2020 samotny ojciec wynajmuje na święta nianię z sąsiedztwa. I znowu, gdyby nie fajny dzieciak, być może wymyślony przez jego tatusia status tymczasowości gorącego seksu uprawianego przez niego...

• ANGIELSKIE
  • English