Radical Acceptance

Okładka książki Radical Acceptance Tara Brach
Okładka książki Radical Acceptance
Tara Brach Wydawnictwo: Random House Publishing Group nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Radical Acceptance - Embracing Your Life With the Heart of a Buddha
Random House Publishing Group
2003-01-01
2003-01-01
buddyzm medytacja psychologia

Bardzo mądra pozycja. Przystępnie napisana, jasno wytłumaczona i z dużą zawartością wskazówek i medytacji.
Lubię styl w jakim autorka opowiada o naszym życiu, o tym jak do niego podejść i jak nie zwariować przy tym wszystkim.
Mocną stroną jest też to, żę nie jest to radosna twórczość domorosłych coachów, tylko tekst oparty o wykształcenie, badania, praktykę i wiele lat doświadczenia.
Zdecydowanie polecam.

Szkoda, ze ta książka Tary Brach nie została przetłumaczona jeszcze na język polski. Wywarła na mnie wielkie wrażenie i skłoniła mnie do głębokiej refleksji nad moim podejściem do siebie samej, innych ludzi oraz wydarzeń, które mnie ukształtowały. To książka, po przeczytaniu której, nic już nie jest takie same. Polecam by zrozumieć na czym polega akceptacja i jak ważne jest kultywowanie współczucia.

Pełna łagodności, akceptacji, współczucia. Zmieniająca życie.

Pełna łagodności, akceptacji, współczucia. Zmieniająca życie.

• Z polecenia
  • _Chcę w prezencie lub kupić
  • Mam w Finlandii
  • Zastanawiam się