The Psychology Book

praca zbiorowa Wydawnictwo: Dorling Kindersley nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Data 1. wydania:
angielski
Dorling Kindersley
psychologia historia idee psycholodzy teorie
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
angielski
psychologia historia idee psycholodzy teorie

To książka, które przedstawia najważniejsze sylwetki dla rozwoju psychologii i twórców wielu istotnych teorii. Podzielona jest na tematyczne działy np. na temat behawioryzmu, psychoterapii. Każda część dotycząca danej osoby i jej osiągnięć nosi tytuł będący hasłem, które ma streścić daną myśl.
Dużym plusem tej pozycji nie tylko są interesująco napisane rozdziały, ale także...

• Psychologia
  • Obcojęzyczne