Psychology

Carol TavrisCarole Wade Wydawnictwo: Harper & Row nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Data 1. wydania:
angielski
0-06-046869-6
Harper & Row
wstęp do psychologii psychologia zdrowie psychiczne choroby psychiczne uczenie się rozwój psychologiczny behawioryzm
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
angielski
0-06-046869-6

Okładka książki Błądzą wszyscy (ale nie ja). Dlaczego usprawiedliwiamy głupie poglądy, złe decyzje i szkodliwe działania? Elliot Aronson, Carol Tavris
7,6
Błądzą wszyscy... Elliot Aronson, Car...
Okładka książki Psychologia. Podejścia oraz koncepcje Carol Tavris, Carole Wade
7,3
Psychologia. P... Carol Tavris, Carol...