Kicia Kocia i Nunuś. Jaki to zawód?

Okładka książki Kicia Kocia i Nunuś. Jaki to zawód?
Anita Głowińska Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Kicia Kocia i Nunuś (tom 14) interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
14 str. 14 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Kicia Kocia i Nunuś (tom 14)
Media Rodzina
2020-10-14
2020-10-14
14 min.

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Książka "Jaki to zawód?" posiada otwierane okienka aż 45. W okienkach znajdziemy przedstawicieli różnych zawodów. Znajdziemy m.in. krawca i krawcową, malarza i malarkę czy kosmonautę i kosmonautkę! Dla Kici Koci i Nunusia każda profesja jest bardzo fascynująca. Serdecznie polecamy

W książeczce z serii Kicia Kocia i Nunuś pt.„Jaki to zawód” poprzez odkrywanie kolejnych okienek poznajemy zawody. Kicia Kocia z Nunusiem są kolejno: krawcami, kucharzami, pielęgniarzami, malarzami, tancerzami i kosmonautami. Podczas oglądania i otwierania okienek poznajemy różne atrybuty, niezwykle przydatne w danym zawodzie- u krawca będą to igły i nitki, u malarza pędzle, płotno itd. Książeczka wspiera interaktywne czytanie, pozwala na wspólne z dzieckiem układanie historyjek, pobudza ciekawość, rozwijają wyobraźnię i dociekliwość. Wielki plus za duży format i kartonowe mocne kartki, różne rozmiary okienek i wyraźne w nich ilustracje. My uwielbiamy Kicię Kocie, a ta seria to strzał w 10! (córka ma 1,5 roku i radzi sobie doskonale)

"Jaki to zawód ? " jest to rewelacyjna książeczka w której znajdują się małe okienka ,które zaciekawiają najmłodszych czytelników. Dziecko poprzez otwieranie okienek dowiaduje się jakie są dane zawody .
Moja córeczka jest Nią zachwycona i wiele się dzięki Niej dowiedziała.
Bardzo polecam i zachęcam do czytania . <3

Moja córeczka jest Nią zachwycona i wiele się dzięki Niej dowiedziała.
Bardzo polecam i zachęcam do czytania . <3

"Jaki to zawód?" posiada otwierane okienka, tym razem jest ich 45. W okienkach znajdziemy przedstawicieli różnych zawodów, w wersji damskiej i męskiej. Znajdziemy m.in. krawca i krawcową, malarza i malarkę czy kosmonautę i kosmonautkę! Dla Kici Koci i Nunusia każda profesja jest bardzo fascynująca. Może dzięki tej książeczce dziecko odkryje kim chce zostać w przyszłości? 💛

W książeczce z serii z otwieranymi okienkami " Jaki to zawód" możemy odkryć przedstawicieli różnych zawodów. Otwieranych okienek jest, aż 45! Spróbujcie znaleźć wszystkie. ❤️🤭 To wcale nie takie łatwe, bo niektóre okienka to bardzo małe detale jak np naparstek na palec. Nela pokochała tę książeczkę. Z wielkim zainteresowaniem odkrywa okienka i słucha, kiedy opowiadam co jest w środku. Dzięki zróżnicowanym okienkom w postaci szafek, okna czy postaci zajmuje dziecko na dłużej. Od kilku tygodni to zdecydowanie nasza ulubiona książeczka.

Kicia Kocia i Nunuś w prosty i obrazowy sposób zapraszają do zapoznania się z sześcioma zawodami, które mogą być wykonywane przez przedstawicieli obojga płci. Książka skierowana jest dla dzieci w przedziale wiekowym 2-5 lat. Jednak może ona z powodzeniem być oglądana przez młodszych czytelników, bo jest wykonana z dość sztywnego kartonu i ma duży format. Tylko te okienka :) Ah… 45 okienek kryje w sobie tyle tajemnic do odkrycia, że maluchy (za przykład podaję naszą 1,5 roczną córcię) aż korci, by coś naderwać i urwać. Starszak (syn 3 lata) podnosi każde okienko z ogromnym skupieniem i zainteresowaniem.
Kicia Kocia wraz ze swoim braciszkiem Nunusiem pokazują dzieciom, czego używa do pracy krawiec i krawcowa. W schowkach kryją się: naparstek, szpulki nici, igły. Na stoliku stoi maszyna do szycia, a na manekinach wiszą gotowe stroje. Kocie rodzeństwo wciela się w role malarza i malarki, ukazując swoim małym fanom warsztat malarski: kredki, pędzle, farby. Nie zabraknie tu niespodzianki: wozu strażackiego:) Cztery pozostałe zawody to… sprawdźcie sami ;)

Książkę oceniam za wartościową dla dzieci, które poznają świat zawodów. Wyraźnie grafiki, proste kolory i obrazowy przekaz trafnie docierają do małych czytelników, chłonących świat pełną piersią. Sympatyczna i odważna Kicia Kocia hipnotyzuje spojrzeniem, a jej szeroki uśmiech dodaje kolorytu i wprowadza zaciekawienie. Fantastyczną opcją są otwierane okienka, które wzmagają zainteresowanie i sprawiają, że dzieci sięgają po „Kicia Kocia i Nunuś. Jaki to zawód?” wielokrotnie.

więcej info na na moim blogu w książkach dziecięcych. zapraszam: https://rokporoku.eu/category/mama/ksiazki/

Książeczki z okienkami są ulubieńcami u nas w domu. Dzięki nim Podczas czytania dziecko może się nauczyć nazw zawodów tj. krawiec, malarz, pielęgniarz, kucharz, tancerz, kosmonauta. Wspólne czytanie jest połączone z nauką poprzez zabawę.

Serdecznie polecamy książeczkę:-)

Serdecznie polecamy książeczkę:-)

W naszym domu jest to hit! Córka uwielbia te otwierane okienka a przy tym uczy się zawodów ☺️

Jestem wielka fanką książeczek, które wchodzą w interakcje z czytelnikiem. Tutaj mamy do otwarcia mnóstwo okienek, które zdradzają nam jaki zawód wykonuje Kicia Kocia i Nunuś.
Polecam ta serie książeczek.

Polecam ta serie książeczek.

Na półkach: , , , ,

Julka pięknie nauczyła się wymawiać słowo kredki , właśnie dzięki tej książce. Serdecznie polecam dla rezolutnych dwulatków. Są zawody takie jak malarz, pielęgniarka, tancerz i astronauta.

Dodaj cytat z książki Kicia Kocia i Nunuś. Jaki to zawód?