Kicia Kocia i Nunuś. Jaki to zawód?

Anita Głowińska Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Kicia Kocia i Nunuś (tom 14) interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
14 str. 14 min.
Media Rodzina
Kicia Kocia i Nunuś (tom 14)
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
2020-10-14

Książka "Jaki to zawód?" posiada otwierane okienka aż 45. W okienkach znajdziemy przedstawicieli różnych zawodów. Znajdziemy m.in. krawca i krawcową, malarza i malarkę czy kosmonautę i kosmonautkę! Dla Kici Koci i Nunusia każda profesja jest bardzo fascynująca. Serdecznie polecamy

W książeczce z serii Kicia Kocia i Nunuś pt.„Jaki to zawód” poprzez odkrywanie kolejnych okienek poznajemy zawody. Kicia Kocia z Nunusiem są kolejno: krawcami, kucharzami, pielęgniarzami, malarzami, tancerzami i kosmonautami. Podczas oglądania i otwierania okienek poznajemy różne atrybuty, niezwykle przydatne w danym zawodzie- u krawca będą to igły i nitki, u malarza...

"Jaki to zawód ? " jest to rewelacyjna książeczka w której znajdują się małe okienka ,które zaciekawiają najmłodszych czytelników. Dziecko poprzez otwieranie okienek dowiaduje się jakie są dane zawody .
Moja córeczka jest Nią zachwycona i wiele się dzięki Niej dowiedziała.
Bardzo polecam i zachęcam do czytania . <3

"Jaki to zawód?" posiada otwierane okienka, tym razem jest ich 45. W okienkach znajdziemy przedstawicieli różnych zawodów, w wersji damskiej i męskiej. Znajdziemy m.in. krawca i krawcową, malarza i malarkę czy kosmonautę i kosmonautkę! Dla Kici Koci i Nunusia każda profesja jest bardzo fascynująca. Może dzięki tej książeczce dziecko odkryje kim chce zostać w przyszłości? 💛

W książeczce z serii z otwieranymi okienkami " Jaki to zawód" możemy odkryć przedstawicieli różnych zawodów. Otwieranych okienek jest, aż 45! Spróbujcie znaleźć wszystkie. ❤️🤭 To wcale nie takie łatwe, bo niektóre okienka to bardzo małe detale jak np naparstek na palec. Nela pokochała tę książeczkę. Z wielkim zainteresowaniem odkrywa okienka i słucha, kiedy opowiadam co...

Kicia Kocia i Nunuś w prosty i obrazowy sposób zapraszają do zapoznania się z sześcioma zawodami, które mogą być wykonywane przez przedstawicieli obojga płci. Książka skierowana jest dla dzieci w przedziale wiekowym 2-5 lat. Jednak może ona z powodzeniem być oglądana przez młodszych czytelników, bo jest wykonana z dość sztywnego kartonu i ma duży format. Tylko te okienka :)...

Jestem wielka fanką książeczek, które wchodzą w interakcje z czytelnikiem. Tutaj mamy do otwarcia mnóstwo okienek, które zdradzają nam jaki zawód wykonuje Kicia Kocia i Nunuś.
Polecam ta serie książeczek.

Książeczki z okienkami są ulubieńcami u nas w domu. Dzięki nim Podczas czytania dziecko może się nauczyć nazw zawodów tj. krawiec, malarz, pielęgniarz, kucharz, tancerz, kosmonauta. Wspólne czytanie jest połączone z nauką poprzez zabawę.

Serdecznie polecamy książeczkę:-)

W naszym domu jest to hit! Córka uwielbia te otwierane okienka a przy tym uczy się zawodów ☺️

Na półkach: , , , ,

Kicia Kocia stała się bardzo popularna w ostatnim czasie. U nas jednak zawsze królował Tupcio Chrupcio. Ostatnio jednak zawitały do nas dwie książeczki, gdzie Kicia Kocia uczy nie tylko najmłodszych czytelników, ale i swojego braciszka. Jakie są nasze wrażenia po zapoznaniu się z tymi tytułami?

• Recenzyjnie - 2020 r
  • Emilka
  • Lit. dziecięca
  • Wyd. Media Rodzina
  • Przeczytane - 2020 r.
  • C- Biblioteczka potworków ;)
  • Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Kicia Kocia i Nunuś. Jaki to zawód?