Matyldo, niedługo święta!

Alexander Steffensmeier Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Krowa Matylda (tom 12) opowieści dla młodszych dzieci
Bald ist Weihnachten, Lieselotte!
Emilia Kledzik
Media Rodzina
święta literatura dziecięca krowa matylda
Bald ist Weihnachten, Lieselotte!
Krowa Matylda (tom 12)
opowieści dla młodszych dzieci
Emilia Kledzik
święta literatura dziecięca krowa matylda

Świetna opowiastka dla małych i dużych! Pełna humoru, zabawnych ilustracji i rodzinnego, świątecznego ciepła. Nawet jeśli ta rodzina składa się głównie ze zwierząt. Gorąco polecam!

Książeczka ukazująca oczekiwanie krowy Matyldy jak i całego gospodarstwa na święta Bożego Narodzenia. Z racji tego, że Matylda nie może się doczekać świąt gospodyni przygotowała dla Matyldy kalendarz adwentowy który ułatwi jej odliczanie.
Piękne zimowe ilustracje na pewno spodobają się maluszkom.

MATYLDO, NIEDŁUGO ŚWIĘTA!⠀
Książka w klimacie Świąt Bożego Narodzenia o Krowie Matyldzie i jej przyjaciołach, które z utęsknieniem czekają na Boże Narodzenie. Książkę przyjemnie czytać, a piękne zimowe ilustracje na pewno spodobają się wszystkim. Fajna, urocza, trochę zabawna i pełna świątecznych tradycji opowieść jest idealna na czas Bożego Narodzenia.

Suuuper, zabawna, ilustracje pełne smaczków

Kartonowa opowiastka o mojej ukochanej Krowie Matyldzie, która z utęsknieniem czeka na Boże Narodzenie. Z tym szalonym zwierzakiem nie można się nudzić, wiec... szkoda, że tak krótko!

Bardzo sympatyczna książka dla najmłodszych czytelników. Tym razem krowa Matylda przygotowuje się na przyjście Bożego Narodzenia. Książeczka może służyć wprowadzeniu dzieci w tematykę świąteczną. Mój 20-miesięczny syn bardzo ją polubił. Żałuję tylko, że trafiłam na nią na tyle późno, iż nie dążyła dotrzeć pod choinkę przed świętami.

Święta już tuż tuż!

Przesympatyczna mućka powraca ;) Jak sam tytuł wskazuje krowa Matylda oraz całe gospodarstwo wyczekują Świąt Bożego Narodzenia. Czy zwierzęta i ludzie mają w związku z tym pewne wspólne tradycje?

Matylda szczególnie lubi zimową jazdę na sankach - kojarzy ją w sposób nierozerwalny z nadejściem Świąt, a zatem (skoro jazda na sankach jest już możliwa)...

Coś dla maluszków w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Twarde karty, niewiele treści, kwintesencja tradycji świątecznych i sympatyczna krowa w roli głównej. Miły świąteczny akcent dla maluszków!

• Boże Narodzenie
  • Czytane wielokrotnie
  • Dla szkrabów
  • Felek czyta
  • @ Dla maluszka i przedszkolaka
  • Literatura niemiecka i niemieckojęzyczna
  • Gucio czyta

Dodaj cytat z książki Matyldo, niedługo święta!