Your Dad Will Do

Your Dad Will Do
Trinkets and Tales LLC
2020-04-01
2020-04-01

Chyba największe porno, jakie czytałam 😄 właściwie nic więcej tu nie ma, seks i romantyczny wątek w tle, żadnych innych akcji 😁

Drugi raz czytam literaturę typowo erotyczną. Dla uściślenia - to nie jest romans z wątkiem erotycznym, to jest typowy erotyk z cząstką romansu w tle. Treść opisu aktów stanowi jakieś 99% fabuły, ok. 1% to wątek romantyczny pomiędzy główną bohaterką a jej byłym prawie teściem. Dla mnie trochę za mało tego właśnie wątku - opisu uczuć, przeżyć, przemyśleń. Tu akurat prym wiedzie szczegółowy opis zbliżeń. Nie wiem jak ocenić tę książkę, spróbuję ilościowo - ilość erotyki w fabule 10/10, ilość uczuć, emocji 1/10, więc zaokrąglając średnią, to ode mnie 5/10.

Krótka erotyczna nowelka, gdzie od pierwszej strony wiemy czym jest i po co powstała. Tutaj zwyczajnie pierwszy plan stanowi seks, fantazja, ale jakaś fabuła od czasu do czasu przebija się gdzieś tam w tle. Fajnie napisane, dialogi dość gorące, same sceny poprowadzone wyjątkowo płynnie. Byłaby siódemka, gdyby dorzucono trochę więcej samej historii.

• W orginale
  • Przeczytane po angielsku