Gdzie jest Mikołaj?

Okładka książki Gdzie jest Mikołaj?
David Bedford Wydawnictwo: Tekturka literatura dziecięca
2020-10-27
2020-10-27
32 min.
Agata Mietlicka
mikołaj święta dzieci dziecko miś misie boże narodzenie

więcej Więcej

Bajka Gdzie jest Mikołaj? to przepięknie ilustrowana książeczka dla dzieci. Opowiada o niedźwiadku, który nie może doczekać się wizyty Świętego Mikołaja. Jest tak podekscytowany, że nie może zasnąć. Postanawia że za wszelką cenę, tej nocy zobaczy się ze Świętym. Gdy słyszy odgłosy z parteru postanawia sprawdzić kto to. Niestety okazuje się, że to nie Mikołaj, tylko tata...

Króciutka, miła książeczka dla dzieci, idealna na przedświąteczny czas.

Wigilia. Trwają przygotowania do Świąt. Mały niedźwiadek jest tak podekscytowany oczekiwaniem na wizytę Świętego Mikołaja, że w żaden sposób nie może zasnąć. Zastanawia się, jak duży jest Święty. Tak jak tata? A może ich komin jest za mały? Co będzie, jak Mikołaj w nim utknie??
Aby uspokoić synka, Tata Miś wdrapuje się na dach i kominem zjeżdża do salonu. Wyobrażacie sobie...

Urocza książeczka! Pełna miłych, ciepłych ilustracji, zabawna i mówi _całą_ prawdę o Mikołaju - tę oficjalną, tę nieoficjalna i tę z dziecięcych zachwytów i śnień. :)

• 2020
  • Dla Małego
  • Zuśka
  • Alonka do kupienia NIEDŁUGO
  • Półka Agnieszki
  • Middle Grade
  • Alonka do kupienia PRZEDSZKOLAK

Dodaj cytat z książki Gdzie jest Mikołaj?