Co robicie w moim łóżeczku?

Okładka książki Co robicie w moim łóżeczku?
David Bedford Wydawnictwo: Amber literatura dziecięca
24 str. 24 min.
literatura dziecięca
Amber
2005-07-07
2005-07-07
24 min.

Tym razem kolejna pozycja dla dzieci. Książeczka dotyczy tego, że obcy latek wchodzi do do domku i kładzie się w cudzym ciepłym łóżeczku. Następnie pojawia się 6 kotów, które są zdziwione, że śpi w ich lozeczku. Mały kotek zwany Śpioszkiem uważa, że 6 kotków nie zmieści się w legowisku. Udowadniają mu jednak, że jest inaczej. Za pozwoleniem pozostałych, Śpioszek dołącza do...

Dodaj cytat z książki Co robicie w moim łóżeczku?