Kup teraz - 11 ofert w cenie od 23.99 zł do 32.97 zł

Grandma Bird
literatura dziecięca
Małgorzata Pietrzyk
lato babcia morze ptaki

Noi spędza wakacje u swojej babci, która mieszka samotnie na małej wysepce. Troszkę się nudzi, ponieważ babcia jest ciągle zajęta. Pewnego dnia postanawia wybrać się samotnie na spacer. Wtedy jeszcze nie podejrzewa, jaka przygoda mu się przytrafi. Co zrobi, kiedy nagle rozpęta się burza, a chłopiec będzie zupełnie sam? Gdzie przeczeka sztorm? Co wylądowało obok niego w...

(...)
W tak krótkim utworze autorowi udało się przestawić to, co w życiu jest piękne: poznawanie siebie nawzajem, wzajemną pomoc, życzliwość, wzmacnianie więzi między rodziną oraz międzypokoleniową przyjaźń. To bardzo wartościowa lektura, w której znajdziecie małą-wielką przygodę.
Cała recenzja: https://miraga80.blogspot.com/2019/07/lato-u-babci-benji-davies.html

Przeurocza książeczka :) Ilustracje wyjątkowo urzekające!

Na półkach: , , , ,

Lato zbliża się wielkimi krokami. Wakacje już za pasem. Pora więc zastanowić się nad tym, co robić z maluchem w czasie, gdy z nieba leje się żar, wilgotność powietrza nie pozwala swobodnie oddychać... i właściwie jedyną czynnością akceptowalną jest leżenie odłogiem w jakimś przyjemnie chłodnym i zacienionym miejscu. Ale jak wiadomo, małe dzieci niechętnie siedzą w jednym...

• Literatura dziecięca
  • Biblioteka
  • Dla dzieci
  • 2019
  • Maluszkowe
  • Dla dzieci 3-5 lat
  • Nuka

Dodaj cytat z książki Lato u babci