Zarozumiały playboy

Okładka książki Zarozumiały playboy Sloane Howell, Alex Wolf
Okładka książki Zarozumiały playboy
Sloane HowellAlex Wolf Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Faceci w garniturach (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Faceci w garniturach (tom 1)
Cocky Playboy
NieZwykłe
2021-03-24
2021-03-24
hate love romans biurowy

Trochę przewidywalna, jednak czytało się bardzo dobrze.

Trochę przewidywalna, jednak czytało się bardzo dobrze.

Pierwszy tom z moim ulubionym motywem Hate-Love się mnie spodobał,bo kocham książki z tym motywem czytywać❤️❤️ten romans biurowy był z ciętym językiem,a na domiar tego tu dużo seksu,scen erotycznych,które mnie obrzydzały dlatego 8 gwiazdek tylko.
Tate świetną bohaterką była,natomiast Decter to zarozumiały,bezczelny buc,playboy,a Tate dała radę sobie z nim.
Autorzy świetni,ich pióro fajne i z zainteresowaniem przeczytałam tą cudowną,świetną lekturę.

Autorzy...

On jest szefem firmy prawniczej, ona prawniczką. Mówi o nim: zarozumiały dupek. Jest przystojny, nie popuści żadnej kobiecie. Tate tez wpada w jego sidła, ale poznaje go prawdziwie dopiero wtedy gdy on zaprasza ją do swojego domu i zapoznaje ze swoją córką. Jest dobrze, ale wisi nad nimi fuzja firm...

Tate Reynolds, perfekcjonistka, jest rekinem w swoim zawodzie i kariera jest dla niej bardzo ważna, ale czy najważniejsza?
Wraz ze swoim szefem przyjeżdża do Chicago na spotkanie biznesowe w trakcie którego ma być omówiona fuzja dwóch firm prawniczych. Tate śpiesząc się na spotkanie pod hotelem wpada na prawdziwego dupka, który jest oszałamiająco przystojny i w związku z tym nieoczekiwanym spotkaniem nie udaje jej się dotrzeć o właściwej porze na spotkanie. Kolejnego dnia mają się już spotkać w firmie. Na miejscu wychodzi na jaw, że tym seksownym dupkiem spod hotelu jest partner biznesowy – Decker Collins i to z nim będzie musiała współpracować Tate przez następne tygodnie aby dopiąć fuzje firm. Facet okazuje się jeszcze bardziej arogancki niż sądziła, ale Tate da sobie z nim radę. Pyszałek nie ma pojęcia z kim zadarł.

Romans typu hate- love w dodatku nie będzie narzekać na brak scen ociekających erotyzmem. Fabuła ciekawa, sprawiająca chęć zapoznania się z historią do samego końca, ale nie jest to książka, która zmieni coś w naszym życiu. Ta pozycja literacka jest po prostu „ok”, przewidywalna, lekka i poprawna.

Polecam.

Polecam.

Całkiem przyjemne czytadło aczkolwiek troszeczkę, jak dla mnie za dużo seksu na tak krótko hiatorie. Przez to mam odczucie ze jest taka harlquinowa opowieść + seks przez 4 strony.

Tate twardo stąpająca, uparta  i nie dającą sobie wejść na głowę kobieta.Pracuję w jednej z najlepszych kancelarii prawniczych.
Wraz ze swoim szefem ma uczestniczyć w spotkaniu, aby dopełnić fuzję z inną firma prawniczą.Tate spieszy się na spotkanie z szefem ,do którego nie jest dokładnie  przygotowana ,a to już ma duży wpływ na jej humor ,dodatkowo jakiś nieznajomy,który na nią wpada  doszczętnie rujnuje jej dzień .

Nieznajomym okazuje Decker.
Przystojny, opiekuńczy,irytujący zaborczy i pewny siebie mężczyzna. To on ma być partnerem biznesowym szefa Tate.
Od samego początku ta dwójka działa sobie na nerwy jednocześnie czując wobec siebie niezwykle silne przyciąganie.

"Zrozumiały playboy "to pierwszy tom rozpoczynający serię #faceciwgarniturach Jest to gorący  romans biurowy.Historia o miłości, przyjaźni I rodzinie.Pokazująca, że czasem warto zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę. Historia pełna pokus ,pożądania, rywalizacji i zadziorności, w której dominują pełne erotyzmu sceny.
Ciekawie napisana fabuła jak I pomysł na nią. Książka napisana z perspektywy obojga bohaterów, przez co poznajemy ich  emocje I odczucia.
Lekka,napisana w przyjemny sposób historia, którą bardzo szybko sie czyta..Dialogi między bohaterami, słowne potyczki czy dogryzanie sobie wywołują rozbawienie. Co do scen erotycznych to gorące i rozpalające zmysły , pełne,erotyzmu I fantazji lecz napisane w bardzo wulgarny , a nawet momentami chamski  sposób.I choć sceny rozpalają to język psuje przyjemnością z ich czytania .

Nie których może to zniechęcić do poznania tej pozycji ,jednak warto wyrobić swoje własne zdanie. Ja się skusze na poznanie 2 tomu z ciekawości co dalej przygotowali autorzy.

Czasem poznajemy się w nie milys okolicznościach. Czasem mamy o sobie źle zdanie. Jednak myśli nas nie mylą. Chcemy się nienawidzić, unikać jednak nasze losy są przewrotne. Miłość i nienawiść niby 2 różne uczucia ale ile je łączy. Zarozumiały playboy powoli pokazuje swoją prawdziwą twarz, ale niektóre sekrety wychodzą w niewłaściwej sytuacji. Jak to wyjaśnić? Nie ma innego wyjścia trzeba wyłożyć wszystkie karty na stół.
Czy warto? Zawsze lepiej się kocha niż nienawidzi

Romans biurowy z ciętym językiem i gorącymi scenami. Takie książki albo się lubi albo nie!

Duet pisarski nie z tej ziemi. Polecam!

Duet pisarski nie z tej ziemi. Polecam!

• Przeczytane 2021
  • Romans

Dodaj cytat z książki Zarozumiały playboy