Zarozumiały playboy

Okładka książki Zarozumiały playboy
Sloane HowellAlex Wolf Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Faceci w garniturach (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Faceci w garniturach (tom 1)
Cocky Playboy
NieZwykłe
2021-03-24
2021-03-24
hate love romans biurowy

Okładka książki Zaborczy playboy Sloane Howell, Alex Wolf
Ocena 6,9
Zaborczy playboy Sloane Howell, Alex...

Polecam.

Polecam.

Tate twardo stąpająca, uparta  i nie dającą sobie wejść na głowę kobieta.Pracuję w jednej z najlepszych kancelarii prawniczych.
Wraz ze swoim szefem ma uczestniczyć w spotkaniu, aby dopełnić fuzję z inną firma prawniczą.Tate spieszy się na spotkanie z szefem ,do którego nie jest dokładnie  przygotowana ,a to już ma duży wpływ na jej humor ,dodatkowo jakiś nieznajomy,który na nią wpada  doszczętnie rujnuje jej dzień .

Nieznajomym okazuje Decker.
Przystojny, opiekuńczy,irytujący zaborczy i pewny siebie mężczyzna. To on ma być partnerem biznesowym szefa Tate.
Od samego początku ta dwójka działa sobie na nerwy jednocześnie czując wobec siebie niezwykle silne przyciąganie.

"Zrozumiały playboy "to pierwszy tom rozpoczynający serię #faceciwgarniturach Jest to gorący  romans biurowy.Historia o miłości, przyjaźni I rodzinie.Pokazująca, że czasem warto zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę. Historia pełna pokus ,pożądania, rywalizacji i zadziorności, w której dominują pełne erotyzmu sceny.
Ciekawie napisana fabuła jak I pomysł na nią. Książka napisana z perspektywy obojga bohaterów, przez co poznajemy ich  emocje I odczucia.
Lekka,napisana w przyjemny sposób historia, którą bardzo szybko sie czyta..Dialogi między bohaterami, słowne potyczki czy dogryzanie sobie wywołują rozbawienie. Co do scen erotycznych to gorące i rozpalające zmysły , pełne,erotyzmu I fantazji lecz napisane w bardzo wulgarny , a nawet momentami chamski  sposób.I choć sceny rozpalają to język psuje przyjemnością z ich czytania .

Nie których może to zniechęcić do poznania tej pozycji ,jednak warto wyrobić swoje własne zdanie. Ja się skusze na poznanie 2 tomu z ciekawości co dalej przygotowali autorzy.

Czasem poznajemy się w nie milys okolicznościach. Czasem mamy o sobie źle zdanie. Jednak myśli nas nie mylą. Chcemy się nienawidzić, unikać jednak nasze losy są przewrotne. Miłość i nienawiść niby 2 różne uczucia ale ile je łączy. Zarozumiały playboy powoli pokazuje swoją prawdziwą twarz, ale niektóre sekrety wychodzą w niewłaściwej sytuacji. Jak to wyjaśnić? Nie ma innego wyjścia trzeba wyłożyć wszystkie karty na stół.
Czy warto? Zawsze lepiej się kocha niż nienawidzi

Romans biurowy z ciętym językiem i gorącymi scenami. Takie książki albo się lubi albo nie!

Duet pisarski nie z tej ziemi. Polecam!

Duet pisarski nie z tej ziemi. Polecam!

Tate Reynolds to jedna z najlepszych prawników w Teksasie, żyleta w świecie mężczyzn, która nie pozwoli sobie wcisnąć kitu. Gdy dostaje zlecenie przygotować firmę biznesowego partnera do fuzji poznaje aroganckiego, pewnego siebie i zarozumiałego Deckera Collins. Ich niefortunne spotkanie przed hotelem staje się początkiem niechęci i zadziornej gry wstępnej. O tej książce można powiedzieć wiele, ale jeśli szukacie dobrego romansu z przyjemnie rozwijającą się fabułą to może Was nieco zawieźć. Jest to 100% erotyk w którym główną rolę odgrywają sceny erotyczne, a pobocznie toczy się wątek zakazanej miłości.

174/2021

174/2021

Spodziewałam się trochę bardziej rozwiniętej fabuły. Nic tam nie zaskakiwało, wszystko było do przewidzenia. Miałam nadzieję, że bohaterka wykaże się bardziej rozbudowanym charakterem, tymczasem była prosta w obsłudze, jeśli już ktoś znalazł na nią sposób.
Nie jestem ani zadowolona, ani rozczarowana lekturą. Jakoś tak mi nijak, a szkoda. Plus, że czytało się bardzo dobrze.

Całkiem przyjemne czytadło aczkolwiek troszeczkę, jak dla mnie za dużo seksu na tak krótko hiatorie. Przez to mam odczucie ze jest taka harlquinowa opowieść + seks przez 4 strony.

Zarozumiały playboy jest to książka na jeden wieczór.
Przystojny i arogancki prawnik oraz piękna i pyskata prawniczka. Za pierwszym razem spotykają się przypadkowo nie wiedząc,że
będą ze sobą współpracować. Los jednak chciał ich połączyć i mimo,że opierają się to w końcu dają za wygraną.

Zarozumiały playboy jest to książka na jeden wieczór.

Dodaj cytat z książki Zarozumiały playboy