Kontrakt Jacksona

Okładka książki Kontrakt Jacksona J.T. Geissinger
Okładka książki Kontrakt Jacksona
J.T. Geissinger Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Slow Burn (2017) (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Slow Burn (2017) (tom 1)
Burn for You
NieZwykłe
2021-02-17
2021-02-17
2017-10-17
Malwina Stopyra
romans hate-love slow burn małżeństwo z rozsądku Nowy Orlean

jestem juz po po przeczytaniu drugiej części tej serii i wierzcie mi -najlepsze jeszcze przed Wami:) Ksiązka bardzo wciągająca, ciekawi bohaterowie, nie mogłam się oderwać

Ta książka czekała na mojej półce dwa lata! A teraz pluje sobie w brodę, że nie przeczytałam jej od razu kiedy ją kupiłam. Styl autorki totalnie wpasował się w mój gust. Książka jest pełna zabawnych dialogów, ciętych ripost i błyskotliwych haseł. Ale trudno by było inaczej jeśli autorka wykreowała genialnych bohaterów.
Bianka to wspaniała kobieta, pełna ikry, zaangażowania. Kochająca książki, dzieci i posiadająca talent kulinarny.
Jackson to totalny gbur i cham, który zyskuje dopiero przy bliższym poznaniu. Ten facet ma wiele warstw niczym cebula.

"Czasem człowiekowi łatwiej jest być najgorszą wersją siebie samego, niż pozwalać światu, żeby wciąż łamał mu serce."

"To nie może być prawdziwa miłość, jeśli nie masz ochoty wybić mu zębów od czasu do czasu."

Na uwagę zasługują również postacie drugoplanowe jak matka Bianki i jej mądrości życiowe oraz postać Rayforda.
Dodatkowo książka zawiera moje ulubione motywy małżeństwa, #slowburn oraz #grumpyandsunshine
No i bardzo miłą niespodzianką były dodane przepisy. Mam nadzieję, że uda mi się wypróbować choć jeden.

Bianka to wspaniała kobieta, pełna ikry, zaangażowania....

Podeszłam do książki trochę sceptycznie, myśląc, że pewnie kolejny erotyk w którym jest tylko seks i władczy dupek. Bardzo się myliłam. Cudowna, zabawna opowieść, która trafiła do mojego serduszka. Polecam ❤️

Świetnie się czytało, oderwać się nie mogłam. Rewelacyjne teksty, ciekawi bohaterowie ze swoimi bliznami i kontrakt... Niby temat oklepany, ale jakże odświeżająco napisany. On musi się ożenić przed ukończeniem 35 lat, ona potrzebuje pieniędzy na leczenie mamy. Mogą sobie wzajemnie pomóc. Jednak Bianka pomaga Jacksonowi znacznie bardziej niż mógłby sobie to wyobrazić, uzdrawia jego stosunki rodzinne. I nawet to dziwne zachowanie Jacksona pod koniec książki można w końcu zrozumieć.

Kontrakt Jacksona to pierwsza część serii „Slow Burn” i przyznam szczerze jestem nią zauroczona.

Tym razem przyszła kolej na książkę, w której to on zakochuje się pierwszy. Czy mnie to zdziwiło? Ani trochę, ale przez to bardziej mi się podobała. Mam słabość do mężczyzn ukrywających swoje uczucia a skrycie podkochujących się w kobietach.

Po raz pierwszy spotkałam się z książką typu romans w której zamieszczone zostały przepisy kulinarne, ale nie powiem, że to źle. Moim zdaniem przez to książka była jeszcze bardziej atrakcyjna i dopełniała cała historię, w której tematem przewodnim była restauracja głównej bohaterki. Nie mogłam się opanować od czytania przepisów które jak najszybciej musiałam wypróbować.

Książka jednocześnie dała mi niesamowitą historię a jednocześnie mogłam się cieszyć z wyśmienitych dań. Autorka wprowadziła niesamowity klimat, który zachęcał do czytania a jej przepisy (nie wiem czy jej autorstwa czy nie) były strzałem w dziesiątkę.

Od początku głównych bohaterów ciągnęło do siebie, starali się to ignorować co jeszcze dodawało pikanterii. Z każdą kolejną przeczytaną stroną czekałam na moment aż bohaterzy rzucam się na siebie.

Książka typu hate-love z dodatkiem przyciągania między bohaterami.

Bianka to postać idealnej córki oddanej matce i będącej w stanie zrobić wszystko tylko dla niej. Pomimo trudnej sytuacji szła na przód na przekór losowi. Jej charakter, którym pokazywała, że nie pozwoli się upodlić był tym czego potrzebował Jackson. Kogoś kto mu się w końcu postawi i może to pozwoliło mu spojrzeć na nią w inny sposób.

Jackson może z początku wydawał się gburowaty, ale w głębi serca był zranionym mężczyzną, który bał się ponownie zakochać. Z wierzchu był nieczuły i protekcjonalny w stosunku do ludzi, ale kiedy poznałam go lepiej i poznałam niektóre szczegóły z jego życia zaczęłam mu współczuć.

Historia, która pokazuje jak wiele jesteśmy w stanie zrobić dla swoich rodziców nie bacząc na cenę jaką będziemy musieli za to zapłacić.

Po raz pierwszy zetknęłam się z tą autorką, ale na pewno nie ostatni. Przyszła kolej na przeczytanie jej kolejnej książki z tej samej serii.

Po raz pierwszy spotkałam się z...

Zabawa z potężną dawką humoru książka. Nie sądziłam że przy niej będę się aż tak dobrze bawić. Wciągał mnie już od pierwszych stron.

Mamy tutaj silną, inteligentną i bezczelną szefowa kuchni – w dodatku poznajemy też zrzędliwego, samotnego, aroganckiego miliarder.

Ona - zadziorna, waleczna ale ze złotym sercem.
On - twardy na zewnątrz, ale z miękkim wnętrzem.

Ich kłótnie i przekomarzanie się, są najlepszymi fragmentami w książce
Ko
Walczą ze sobą i jednocześnie szaleją na swoim punkcie.
Wrogowie i kochankowie.

Ona - zadziorna, waleczna ale ze złotym sercem.
On - twardy na zewnątrz, ale z miękkim wnętrzem.

Ich...

Książka jest rewelacyjna. Uczucie między bohaterami jest takie prawdziwe. Od samego początku widać iskry między nimi. Trudne sytuacje które wydarzyły się w życiu Bianki zbliżyły ją jeszcze bardziej do Jacksona. Ta książka pokazuje jak przez brak rozmowy możemy stracić tyle czasu na świetny czas z bliskimi:)

Zacznę od tego, że od samego początku przypadły mi do gustu rozmowy między głównymi bohaterami zwłaszcza te strony Bianki. Bardzo naturalna, zabawna i błyskotliwa postać, mądra i ciepła. Trochę uwierał mnie Jackson, te jego ciagle warczenia 🤦‍♀️ czy mężczyźni naprawdę tak warczą? Trochę zbyt toporny, kwadratowy… ja wiem, że dużo przeżył ale często miał zachowanie wręcz jak nieokrzesany nastolatek. To wmawianie sobie tych wszystkich rzeczy było przesadą, w pewnym momencie miałam dosyć.
I dlaczego ta książka jest opisana jest erotyk? Myślę, że tu jest moje największe rozczarowanie. Dwie sceny seksu pod sam koniec książki jak na erotyk to stanowczo za mało.
Dla mnie to książka o miłości i tyle.

Naprawdę przyjemna historia z wątkami "związek - układ" i "gtumpy - sunshine". Zabawne dialogi, wyraźne postacie, fajne oddany duch Nowego Orleanu. Książka może nie zaskakuje niczym nowym, ale na pewno umili wieczór.

GENIALNA! Nir panietam kiedy ostatni raz sie tak ubawilam czytajac ksiazkę! pokochałam glownych bohaterów! i ten ciety jezyk Binaki. no złoto!!!! POLECAM!

• Romans