Kontrakt Jacksona

J.T. Geissinger Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Slow Burn (2017) (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Burn for You
Slow Burn (2017) (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
romans hate-love slow burn małżeństwo z rozsądku Nowy Orlean

Bardzo dobra

Książka, która powoduje czytelniczego kaca! ✨

"Kontrakt Jacksona" to pierwszy tom serii Slow Burn. Widziałam ją bardzo często na instagramie i niemal wszystkie moje koleżanki ją polecały. Nie mogłam przejść obojętnie wobec tak dobrze ocenianej książki! Kupiłam ją na @taniaksiazka, ale z braku czasu sięgnęłam po nią dopiero kilka dni temu. To był błąd! Nie wiem jak mogłam...

Świetna książka, ciekawa fabuła z humorem. Czekam z niecierpliwością na następne tomy tej serii i inne książki autorki.

Bardzo wciągająca książka. Jak zaczęłam czytać popołudniu tak skończyłam o 1.45 w nocy z przerwami na inne obowiązki. Do tego zabawna, czego się nie spodziewałam. Mam nadzieję, że wydawnictwo szybko wyda kolejny tom

Książka świetna, nie wyobrażałam sobie takiego ukazania głównego bohatera, sądziłam, że to kolejny arogancki, zadufany dupek a tu taka niespodzianka! Po przeczytaniu czułam WOW, polały się łzy, ale i tak książka genialna. Nigdy nie słyszałam o J.T. Geissinger, ale po przeczytaniu "Kontraktu Jacksona" zagłębiłam się w jej działalność i czekam na kolejne tłumaczenia jej...

Na półkach: , , , ,

Ależ to było świetne!! Zdecydowanie mój numer dwa, zaraz po "Rock Hard" Nalini Singh.
Żałuje, że nie ma więcej wydanych książek tej autorki. Polecam!

Na półkach: , , , , ,

On, potrzebuje jej aby zdobyć rodzinną fortunę, ona - aby uratować życie bliskiej jej osoby. Czy człowiek, który nie wierzy, że można go pokochać, będzie w stanie otworzyć się na miłość? Historia przewidywalna do bólu, ale idealna na jeden wieczór

Książka jest świetna, główna bohaterka bomba, rewelacyjnie skonstruowana męska postać i nie mogę się zgodzić że główny bohater jest mdły i nijaki jest on boski czasami zalatuje narcyzmem ale w dalszej części dowiadujemy się dlaczego pragnie żeby uwaga była skupiona na nim. No i oczywiście Nowy Orlean w tle czego chcieć więcej

Cóż można powiedzieć o tej książce? Zabawna, edukacyjna, wzruszająca! Też się dziwie, że jest to możliwe!

Zabawna, ponieważ relacja między bohaterami jest po prostu boska. A dialogi wśród personelu restauracji kojarzy mi się z takim rodzinnym, kuchennym przekomarzaniem przed świętami.

Edukacyjna, ponieważ zawiera ona przepisy na różne dania, koktajle…Można się z niej...

Zupełne rozczarowanie męską postacią. Reszta taka sobie, ani to porywające ani zupełnie nudne.

Dyskusje

• 2021