Spectrum IV

Okładka książki Spectrum IV
Kingsley AmisChristopher Anvil Wydawnictwo: Pan Books Ltd. Seria: Spectrum (anthologies by K. Amis and R. Conquest) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Spectrum (anthologies by K. Amis and R. Conquest)
Spectrum IV
Pan Books Ltd.
1967-01-01
Data 1. wydania:
1967-01-01
angielski
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Złoty Wiek SF tom 6 Jerome Bixby, Algis Budrys, Mark Clifton, Joe L. Hensley, Henry Kuttner, Fritz Leiber, Mack Reynolds, James H. Schmitz, Robert Sheckley
Ocena 6,0
Złoty Wiek SF ... Jerome Bixby, Algis...
Okładka książki X Minus One 2 Isaac Asimov, James Blish, Ray Bradbury, Frederic Brown, Algis Budrys, Mark Clifton, Philip K. Dick, Gordon R. Dickson, James Gunn, Robert A. Heinlein, Fritz Leiber, Murray Leinster, Katherine MacLean, H. Beam Piper, Frederik Pohl, Frank M. Robinson, Ross Rocklynne, Michael Shaara, Robert Sheckley, Clifford D. Simak, Theodore Sturgeon, L. Sprague de Camp
Ocena 0,0
X Minus One 2 Isaac Asimov, James...
Okładka książki X Minus One 3 Poul Anderson, James Gunn, Fritz Leiber, Alan E. Nourse, Frederik Pohl, Frank M. Robinson, James H. Schmitz, Robert Sheckley, Robert Silverberg, Clifford D. Simak, Theodore Sturgeon, William Tenn
Ocena 0,0
X Minus One 3 Poul Anderson, Jame...
Okładka książki Po katastrofie. Antologia opowiedań postapokaliptycznych Robert Bloch, James Elroy Flecker, Mike Gelprin, Piotr Górski, Fritz Leiber, Jack London, David I. Masson, H. Beam Piper, Robert Sheckley
Ocena 6,8
Po katastrofie... Robert Bloch, James...