Odcienie życia

Lucky
literatura polska
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

Okładka książki Gorąca gwiazdka Joanna Dubler, K.A. Figaro, Maya Frost, Elżbieta K. Kozłowska, Alexa Lavenda, Katarzyna Mak, Katarzyna Berenika Miszczuk, Jagna Rolska, Alicja Skirgajłło, Małgorzata Oliwia Sobczak, Patrycja Strzałkowska, Kaja Łęcka
7,6
Gorąca gwiazdka Joanna Dubler, K.A....
Okładka książki Cyberpunk Girls Krystyna Chodorowska, Magdalena Kucenty, Gabriela Panika, Martyna Raduchowska, Jagna Rolska, Agata Suchocka
7,2
Cyberpunk Girls Krystyna Chodorowsk...
Okładka książki Kaprys milionera Izabella Frączyk, Jagna Rolska
6,3
Kaprys milionera Izabella Frączyk, J...

"Odcienie życia" to kontynuacja "Testamentu życia". Biorąc do ręki "Odcienie życia" nie wiedziałam o tym... na szczęście z pomocą przyszła mi sama autorka, umieszczając na początku powieści streszczenie tomu pierwszego. Pozwoliło mi to zorientować się w fabule i nie miałam większego problemu z połapaniem się we wcześniejszych wydarzeniach.
"Odcienie życia" to piękna...

„Odcienie życia” Jagna Rolska.

„Nie mury tworzą dom, a ludzie którzy je zamieszkują”.

Pani Jagna ponownie przeniosła mnie w świat tajemnic rodzinnych, które życie 18-letniej Ani przewróciło do góry nogami. To co zgotowała jej biologiczna matka odcisnęło ogromne piętno na życiu pozostałych bohaterów. Jacek, Jaśka, Przemek, tych ludzi również sięgnęła ręka Ady.

Jestem...

Czasem po prostu tak się zdarza, że czytając trafisz na powieść, do której nikt poza autorem pewnie nie przywiązał duże wagi. To jest taka historia. Niezwykła, a nawet własne wydawnictwo nie pochyliło się nad reklamą promując jakiś szlam. No cóż chyba nikt nie spodziewa się po Lucky, by zainwestowało w sprzedanie czegoś naprawdę fajnego. Szkoda, bo to klejnocik. Sprawdźcie...

Jak dobrze, że przeczytałam dopiero pierwszą część, bo od razu była kontynuacja! ale nawet, gdybym musiała poczekać, to i tak warto. Ta opowieść jest na swój sposób niezwykła i ja ja Wam wszystkim polecam bez marudzenia, przekonajcie się sami.

Ania po odnalezieniu w Helu swojej przyszywanej matki postanawia wyjaśnić wszystkie rodzinne tajemnice z przeszłości. Pomoże jej w tym nie tylko Jaśka, ale także niezawodna pani Jadwiga, Piotrek i jego ciotka, która z życiem Ani ma więcej wspólnego, niż na początku mogło się wydawać.

Ile może namieszać w życiu nastolatki nieżyjąca od dawna matka? Jakie niespodzianki i...

"Odcienie życia" książka bardzo mnie się spodobała. Historia bardzo mnie wciągnęła, książka jest o przeszłości. Polecam

O jaka to jest dobra książka :)

Czekałam na dalszy ciąg i muszę przyznać, było warto. Jest mega.

• 2020 rok
  • 2020
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Odcienie życia