To nie jest, do diabła, love story. Skin Deep

Julia Biel Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: LoveStory (tom 3) literatura młodzieżowa
Media Rodzina
Ella Jonasz Dla młodzieży Love Story młodzieżówka Utah Poznań ironia sarkazm humor literatura polska
LoveStory (tom 3)
literatura młodzieżowa
2021-06-02

Najlepsza z wszystkich!!! Pozdrowienia dla BLIŹNICH <3 więcej napiszę po premierze ;)

"To nie jest, do diabła, love story. Skin Deep" to trzeci tom serii "LoveStory" autorstwa Julii Biel. O ile dwie pierwsze części opowiadały historię Jonasza i Elli, o tyle trzeci tom skupia się na bohaterce drugoplanowej – Werze, siostrze Jonasza.

Jako dziecko Wera została zaatakowana przez ich psa. Upływający czas zagoił rany i pozostawił blizny – nie tylko na ciele, ale...

• Chcę w prezencie
  • Do kupienia