Joanna Zaręba Wydawnictwo: Wydawnictwo RM powieść przygodowa
Wydawnictwo RM
powieść przygodowa
2020-08-05

Intrygująca powieść obyczajowa w oparach szaleństwa z sporą dawką humoru. Momentami przypomina migawki filmu "w głowie się nie mieści", jednak bardziej mroczne i psychodeliczne.

Tytuł i okładka nie sugerują nawet ułamka różnorodności bodźców i szaleństwa, które serwuje nam to małe dzieło. Jest tu wszystko i jak tę książkę przeczytacie, zrozumiecie, co mam na myśli. Jest duża szansa, że nie czytaliście niczego podobnego. Poza tym, że jest to historia, hmmm, nieszczęścia rodzinnego (nie chcę zdradzać), początkowo relatywnie prosta, ale tylko...

• Kupione-2020
  • Ebooki
  • 2021 do czytania
  • Publio.pl
  • 2020
  • Kindle

Dodaj cytat z książki Wszystko w mojej głowie