Królowa lalek

Piotr Górski Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Sławomir Kruk (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
HarperCollins Polska
Sławomir Kruk (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
2020-07-08

Czytanie „Królowej lalek” to była prawdziwa uczta, pełna emocji. Piotr Górski zabrał nas do Gdańska, na czwarte już spotkanie z komisarzem Sławomirem Krukiem z Komendy Wojewódzkiej.

Autor kontynuuje wątek psycholog policyjnej Moniki Paczulskiej, która jest ofiarą przemocy domowej. Sprawcą jest jej mąż, który znęca się nad nią fizycznie i psychicznie. Klasyczny psychopata,...

Nie zawiodłam się. Bardzo dobrze napisany kryminał. Czekam na dalsze losy Kruka!

Świetnie napisany kryminał, wciągający super się czytało. Polecam i czekam na kolejną książkę tego autora.

Chciałbym częściej trafiać na tak świetne powieści kryminalne, bo najnowsza książka Piotra Górskiego ani trochę nie ustępuje poprzednim częściom jego cyklu z komisarzem Krukiem.
Jest oczywiście w “Królowej lalek” nowa fabuła, nowa zbrodnia i nowe śledztwo, ale, co ważne, można ją czytać bez znajomości wcześniejszych części i (nie mniej ważne) – powieść posiada wszystkie te...

Świetna, uwielbiam tego bohatera. Dla mnie jedna z lepszych serii kryminalnych. Polecam!

Dobry kryminał.

Fabuła trochę za bardzo pogmatwana i zakręcona przez co nie mogłam się połapać w wątkach i często gubiłam się w wielorakich postaciach, które przewijały się jak w kalejdoskopie.

Jednakże całościowo książka dobra, ciekawa i przemyślana. Napisana przyswajalnym językiem, a postać komisarza Kruka świetnie scharakteryzowana.

Fanom konstruktywnych kryminałów...

Najsłabsza część serii o komisarzu Kruku, ale i tak warto przeczytać.

Komisarz Kruk przeciw układowi. stróż prawa, obrońca skrzywdzonych kobiet, koneser sztuki, ceniący sprawiedliwość ponad metody jej egzekwowania. dobrze radzący sobie w pracy, gorzej w życiu osobistym. lubię tego bohatera!

Jeden z moich ulubionych bohaterów powrócił!
Sławomir Kruk odmieniony, co, po wydarzeniach z wcześniejszego tomu, zupełnie nie dziwi. Dostał kopa od losu, którego nogę mocno rozbujał człowiek, któremu starał się pomóc. Można czuć zawód, być rozgoryczonym, złym. Można nawet stać się człowiekiem, któremu wszystko jedno. A to chyba najgorsze ze wszystkiego.
Tak odmieniony...

• Ebook
  • E-book
  • Thriller/Sensacja/Kryminał
  • Rok 2020

Dodaj cytat z książki Królowa lalek