Walka o macierzyństwo

Weronika Marczuk Wydawnictwo: Pascal poradniki dla rodziców
Pascal
macierzyństwo
poradniki dla rodziców
macierzyństwo

Przebrnęłam przez nią jednym tchem, Dla osoby będącej w temacie, książka rewelacyjna. Wszystkie niezbędne informacje na temat różnych aspektów starań o dziecko, przeplatane ze wspomnieniami i historiami z życia autorki. Podejście Weroniki do chęci zostania matką przeczy tym wszystkim dobrym radom "odpuść", "jak przestaniesz o tym myśleć, przyjdzie samo". Prezentuje bardzo...

• 2020
  • Dzieci
  • Sierpien' 19 -grudzien' 20
  • Legimi 2020
  • Czytaj z Zosią, Parentingowe

Dodaj cytat z książki Walka o macierzyństwo