Ciąża. 40 kolejnych tygodni

Okładka książki Ciąża. 40 kolejnych tygodni
Glade B. Curtis, Judith Schuler Wydawnictwo: Amber poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Amber
2009-01-01
2009-01-01
Glade B. Curtis, Judith Schuler
ciąża poród macierzyństwo

Świetny poradnik dla kobiet w ciąży. Zawiera wiele konkretnych informacji na temat ciąży, jak i połogu. Książka dzieli ciążę na tygodnie, a każdy szczegółowo opisuje rozwój dziecka. Napisana prostym i przystępnym językiem. Odpowiada też na najczęściej nurtujące przyszłe matki pytania. Polecam każdej przyszłej mamie.

Bardzo dobry poradnik. Był moim przyjacielem w czasie tych wyjątkowych 9 miesięcy. Polecam każdej kobiecie spodziewającej się dziecka. Czytanie jej tydzień po tygodniu przepełnia czas oczekiwania jeszcze większą radością i świadomością.

• 2016
  • Macierzyństwo