Ciąża. 40 kolejnych tygodni

Glade B. Curtis, Judith Schuler Wydawnictwo: Amber poradniki dla rodziców
Glade B. Curtis, Judith Schuler
Amber
ciąża poród macierzyństwo
poradniki dla rodziców
Glade B. Curtis, Judith Schuler
ciąża poród macierzyństwo

Świetny poradnik dla kobiet w ciąży. Zawiera wiele konkretnych informacji na temat ciąży, jak i połogu. Książka dzieli ciążę na tygodnie, a każdy szczegółowo opisuje rozwój dziecka. Napisana prostym i przystępnym językiem. Odpowiada też na najczęściej nurtujące przyszłe matki pytania. Polecam każdej przyszłej mamie.

Bardzo dobry poradnik. Był moim przyjacielem w czasie tych wyjątkowych 9 miesięcy. Polecam każdej kobiecie spodziewającej się dziecka. Czytanie jej tydzień po tygodniu przepełnia czas oczekiwania jeszcze większą radością i świadomością.

• Biblioteka
  • 4 (może być)