Mamy dla Mamy, tom II. Macierzyństwo. Jak to się teraz robi?

Okładka książki Mamy dla Mamy, tom I. Ciąża – jak się przygotować na życiową rewolucję? 1200 kobiet, Barbara Falenta
8,6
Mamy dla Mamy,... 1200 kobiet, Barbar...

Świetna robota!!!👌👌👌Ksiażki są fantastyczne i polecam je każdej ciężarnej kobiecie :) oraz przyszłym tatusiom!! Pozdrawiam serdecznie 😚😊

Ze wszystkich książek na temat ciąży i macierzyństwa, z którymi miałam styczność, ta pasuje mi najbardziej. Ogrom tematów opisanych krótko i konkretnie, dzięki czemu rodzic może zobaczyć, "z czym to się je" to całe rodzicielstwo. Rewelacyjna zarówno dla mamy, jak i taty!
Przeczytałam zarówno I jak i II tom. Bardzo podoba mi się to, że książka mówi nie tylko o potrzebach...

Dużo praktycznej wiedzy dostosowanej do naszych polskich realiów.
Niektóre treści jednak w książce pisane przez różne autorki nie są zgodne. Wręcz bardzo się różnią, więc nie wiadomo co w danym przypadku jest właściwe. Niektóre treści powtarzają się dwukrotnie.
Bardzo przeszkadzało mi w książce mnóstwo literówek jak i justowanie tekstu. Dla mnie skład graficzny to porażka.

Ta książka jest genialna! Pamiętam jak przed zakupem tej książki przeczytałam gdzieś zdanie: "Jeśli masz przeczytać jedną książkę o ciąży/macierzyństwie, przeczytaj tę" - w pewłni się z nim zgadzam. To wiedza w pigułce - ponad 200 rozdziałów na przeróżne tematy, z których o wielu bym nie pomyślała. Napisane jasno, zrozumiale i rzetelnie!
Czy jest to idealna książka? Nie,...

Do tej książki będę zdecydowanie często wracać! Ilość praktycznych rad, uporządkowane treści, przedstawienie różnych punktów widzenia, ale nie narzucanie niczego (nawet w temacie szczepień, chociaż jest jasna informacja, że za nieszczepienie dziecka są konsekwencje prawne) czyni ją zdecydowanie najbardziej wartościową pozycją dotyczącą ciąży i macierzyństwa, jaką miałam...

Przeczytałam tom I i byłam zachwycona ilością praktycznych, konkretnych informacji na wszystkie możliwe tematy. Tym większe było moje rozczarowanie kiedy zaczynając tom II natknęłam się na podrozdział o szczepionkach. Podejście przedstawione w książce (nie wskazujemy czy szczepionki są słuszne czy nie, niech każdy rodzic sam zdecyduje w oparciu o dostępne, sprawdzone...

Kiedy nie znasz odpowiedzi na jakieś nurtujące Cię pytanie dotyczące Twojego maluszka, ciąży czy macierzyństwa, uwierz mi w tych książkach znajdziesz na pewno odpowiedź!

Najbardziej obszerny poradnik dla rodziców. Napisany przez mamy dla mam. Jeśli szukasz książki idealnej, którą czyta się jak rozmowę z przyjaciółką to właśnie znalazłaś.

Porusza mnóstwo tematów, o których czasem jeszcze nie pomyślałaś lub dopiero będą Cię dotyczyć. Od rozwoju małego człowieka, chustonoszenie czy powrót do pracy każdej z mam.

Zdecydowanie polecam!...

Kawał dobrej roboty zrobiły te kobietki, dzięki nim powstały takie cudeńka jak ta książka .Wszystko co chciałam się dowiedzieć znalazłam właśnie w tej książce ! Serdecznie polecam ;)

Po II tom "Mamy dla Mamy" sięgnęłam po zachwycie nad pierwszą częścią. To skarbnica wiedzy dla osób, które planują ciążę, już w niej są lub są świeżo upieczonymi rodzicami. Chociaż moja przyjaciółka, matka dwójki dzieci, również uwielbia tę książkę.
"Mamy dla Mamy" to idealne wprowadzenie w ogrom tematów związanych z ciążą i macierzyństwem. Każdy z rozdziałów wprowadza w...

• 2020
  • 2019
  • Poradniki
  • 2019
  • Macierzyństwo
więcej mniej

Barbara Falenta Mamy dla Mamy, tom II. Macierzyństwo. Jak to się teraz robi? Zobacz więcej