Jej stalker

NieZwykłe
2021-01-06
2021-01-06
dark romans

Historia Ariego i Adeline totalnie mnie wciągneła. To nie jest typowy romans, oj nie. Ta opowieść jest na swój sposób porąbana. Były momenty, gdzie mroziło mi krew w żyłach, i serce podchodziło mi do gardła. Autorka porusza ważny temat jakim jest narkolepsja. Myślę że warto zasięgnąć po tę lekturę.

Liczyłam na coś ciekawego. Stalking jako wątek może być naprawdę ciekawy i ma duży potencjał. Tutaj jednak dostajemy wykorzystywanie seksulane głównej bohaterki podczas gdy ta śpi. Ta książka otwiera chyba jakiś inny krąg piekieł.

Przeczytałam pół e-booka, po czym kupiłam książkę i zaczęłam czytać od początku.
Muszę powiedzieć, że autorka mnie kupiła. Jej pióro jest genialne. Zakochałam się w tej historii. Pochłonęłam ją od kropki do kropi.
To naprawdę dobry dark-romans.
Ari jest bezwzględnym zabójcą na zlecenie, a Adeline kobietą pełną pasji i energii. Kocha życie, kocha siebie. Urzekło mnie ile Ari był w stanie dla niej poświęcić i jak długo walczył by ją zdobyć. Fragment, w którym Adeline tańczy w klubie do piosenki The Killers, przepłakałam. Przypomniały mi czasy kiedy sama tańczyłam do tej piosenki i rozczuliłam się.
Bohaterowie autentyczni, historia jakich mało. Uwielbiam takie klimaty.
Owszem, było sporo wewnętrznych myśli, ale one wcale mnie nie męczyły, a wręcz przeciwnie. Chłonęłam wszystko jak gąbka, bo to było tak dobre. A końcówka? Myślałam, że zwariuję! Nie mogłam odłożyć, dopóki nie skończę. Było warto pójść spać przed 4 nad ranem :)

To naprawdę dobry dark-romans.

Podchodziłam do tej książki trzy razy i w końcu dałam jej szansę i myślę WOW rewelacja ale niestety tylko połowa .Później był tylko wewnętrzny monolog ,rozwodzenie się tylko nad jednym i tym samym .Po trzech czwartych książki zrezygnowałam .

Historia jest bardzo dobra. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik w tej historii, wszystko spójne. Przeczytałam połowe i w nocy miałam sny z ta historia, a to już dla mnie znaczy na prawdę, że historia weszła w moja krew .

Pomysl na ksiazke ciekawy ale zbyt dlugie i rozwleczone opisy meczyly mnie.

Pomysl na ksiazke ciekawy ale zbyt dlugie i rozwleczone opisy meczyly mnie.

Historia dosyć ciekawa, szybko i lekko się ją czyta. Plot twisty czasem mnie nawet zaskoczyły. Jednak książka nie do końca mnie przekonała. Najlepiej, najbardziej konsekwentnie poprowadzona postacią był Ari, choć on też pod koniec, z owładniętego obsesją stalkera, zmienił się po prostu w zaborczego faceta- może chodził na terapię? Adeline... Niby miała być silną kobiecą postacią, niepokorną, która szukała i znalazła swoją drogę, nie przejmując się opiniami innych, a tu nagle stała się salonowym pieskiem swojego męża. Fakt, nie wiemy co dokładnie działo się przez kilka miesięcy w jej małżeństwie, ale dziwi mnie to, że silna kobieta z taką łatwością porzuciłaby wszystko co kocha dla kogoś, kogo nie darzy głębszym uczuciem. No i wątek jej narkolepsji potraktowany trochę po macoszemu. Ogólnie całkiem przyjemny romans z dreszczykiem.

Coś innego, nawet nie do konca dark romans ale warty przeczytania.. Jeśli ktoś lubi to się nie zawiedziesz. Polecam

Książka ciekawie napisana, polubiłam głównych bohaterów, Ari składał moje serce. Która by nie chciała mieć swojego stalkera który by tak o nią dbał😁💚💚

📖𝑱𝒆𝒋 𝒔𝒕𝒂𝒍𝒌𝒆𝒓 - 𝑳𝒊𝒍𝒚 𝑾𝒉𝒊𝒕𝒆

• 𝑨𝒈𝒆 𝒈𝒂𝒑
• 𝒔𝒍𝒆𝒆𝒑 𝒓𝒂𝒑𝒆
• 𝒉𝒊𝒓𝒆𝒅 𝒌𝒊𝒍𝒍𝒆𝒓

☆☆☆

To historia której długo nie zapomnę.
Mimo tego jak ciężkie tematy poruszała ta książka, to czytało mi się ją wręcz wspaniale, szybko i przyjemnie, dzięki niej wyszłam z zastoju czytelniczego, bo ciągle działo się coś, dzięki czemu nie mogłam odłożyć książki, bo tak bardzo mnie wciągnęła jej treść.

☆☆☆

Adeline - główna bohaterka, dziewczyna będąc u progu dorosłości przeżywa najgorszą tragedię - traci drugiego z rodziców - jej ojciec traci życie, Adeline żyje w przekonaniu, że ten popełnił samobójstwo, bo nie mógł sobie poradzić że stratą żony, jednak później dowiemy się z jakim kłamstwem żyła. Tak oto w jej życiu jest coraz gorzej, podejmuje wiele złych decyzji, a każda następna jest gorszą od poprzedniej.

Nasz główny bohater to Ari - zabójca na wynajęcie. Otrzymuje zlecenie, nie analizuje go, otrzymuje wyznaczoną przez zleceniodawcę kwotę i idzie dalej. Prostasprawa, prawda? I tak oto Ari zabija mężczyznę, który miał być sam w domu, niby nic prostszego, jednak okazuje się, że w domu był ktoś poza nim! Mianowicie jego córka i to właśnie nią jest Adeline. Tak właśnie zaczyna się obsesja Ariego na jej punkcie.

Czy wiemy o nim coś oprócz tego? Poza tym jak wygląda w oczach Adline, to w sumie tyle co nic, on sam nic nam o sobie nie mówi, a kiedy już zacznie nigdy nie kończy, przez co trzyma nas w ciągłym napięciu.

📖𝑱𝒆𝒋 𝒔𝒕𝒂𝒍𝒌𝒆𝒓 - 𝑳𝒊𝒍𝒚 𝑾𝒉𝒊𝒕𝒆

• 𝑨𝒈𝒆 𝒈𝒂𝒑
• 𝒔𝒍𝒆𝒆𝒑 𝒓𝒂𝒑𝒆
• 𝒉𝒊𝒓𝒆𝒅 𝒌𝒊𝒍𝒍𝒆𝒓

☆☆☆

To historia której długo nie zapomnę.

• Przeczytane 2021
  • Przeczytane w 2021