Kobieta na krawędzi

Znak
Znak
kryminał, sensacja, thriller
Mieczysław Godyń

Dla mnie słabe i schematyczne. Szkoda czasu.

Świetny thiller psychologiczny. Bardzo dobrze prowadzona akcja, bez zbędnego rozciągania, same konkrety. Autorka w 100% trafiła w mój gust. Dobrze skrojeni bohaterowie. Pomimo że dość szybko wytypowałam sprawcę to dokończyłam książkę i nadal mi się podobala.

Świetny thriller psychologiczny.
Wciąga od pierwszej strony, trzyma w napięciu, zaskakuje.
Nic nie jest oczywiste, następują ciągłe zwroty akcji.
Nie ma zbędnych dłużyzn czy opisów, każde słowo jest odpowiednio wyważone.
Postaci są bardzo dobrze wykreowane.
Nic dodać, nic ująć - po prostu czytać!!! Polecam!!!

Samantha M. Bailey to mieszkająca w Toronto kanadyjska pisarka, dziennikarka i redaktorka. „Kobieta na krawędzi” jest jej pierwszym oficjalnie wydanym thrillerem psychologicznym. Reklamuje go slogan: na listach bestsellerów od dnia premiery. Wiele pozytywnych głosów płynących z zagranicy oraz ciekawa zapowiedź skłoniły mnie do sięgnięcia po tę historię.

Nicole ma idealne...

Dobra książka , ale pod koniec domyśliłam się zakończenia.

Naprawdę spoko. Czyta się szybko, cały czas coś się dzieje. Można się przed końcówką domyślić, co i jak, ale mnie to nie osłabiło przyjemności czytania. Dla mnie przyjemna rozrywka.

Bardzo dobry thriller.
Polecam.

Dobra, wciąga i szybko się czyta, ale dość przewidująca. Odnoszę wrażenie, że gdzieś coś podobnego już było, już czytałam.

"Nauczyłam się, że dobrzy ludzie nie zawsze rozpoznają zło, bo go nie rozumieją."

Znakomita, trzymająca w napięciu historia. Polecam!

• 2020
  • 2020