Mistyfikacja uczuć

romans zbrodnia

RECENZJA E-BOOKA ❤️

Tytuł: "Mistyfikacja Uczuć"
Autor: Marianna Góralska

Serdecznie dziękuję autorce za zaufanie oraz za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej książki w wersji e-book 🥰❤️
Książka jest dostępna również w wersji papierowej.

Kinga zgadza się udawać narzeczoną Piotra na ślubie jego ojca. Nie podejrzewa jakie to będzie miało skutki.Kobieta nie potrafi się oprzeć urokowi Piotra ale boi się mu zaufać bo już raz została zraniona. Próbuje walczyć z tym uczuciem ale nie potrafi. Między Kingą a Piotrem zaczyna coraz bardziej iskrzyć. Oliwia która pracuje razem z Kingą to była dziewczyna Piotra. Gdy Oliwia dowiaduje się że to Kinga jest narzeczoną Piotra postanawia go odzyskać i grozi Kindze.Oliwia nie cofnie się przed niczym by go odzyskać.
Na ślubie ojca Piotra dochodzi do tragedii. Kinga znajduje w łazience zwłoki Oliwi. Wszystkie podejrzenia padają na nią. Kto stoi za zabójstwem Oliwi? Czy to co łączy Piotra i Kingę okaże się prawdziwym uczuciem?

To była wspaniała historia 🥰 Fabuła książki tak mnie wciągnęła że przeczytałam ją w parę godzin 😊 To było coś wspaniałego ❤️
Miłość, namiętność,obsesja, zbrodnia to główne elementy tej historii,która pokazuje że każdy z nas nosi w sobie więcej,niż widać na pozór.Wciągająca ,pełna emocji i niespodziewanych zwrotów akcji z zakończeniem który bardzo mnie zaskoczył ☺️ Polecam ❤️

RECENZJA E-BOOKA ❤️

Tytuł: "Mistyfikacja Uczuć"
Autor: Marianna Góralska

Książka jest dostępna również w wersji papierowej.

Książka dobra na jesienny wieczór. Romans z wątkiem kryminalnym. Nieoczywiste zwroty akcji.

Książka idealna na wieczór. Lekki styl, proste zdania bez potrzeby wgłębiania się w filozoficzne dywagacje. Historia wyłożona kawa na ławę owinięta w ciekawą akcję i miłosne perypetie bohaterów. Dałabym ocenę 7 gdyby nie fakt, że nie znoszę imienia Kinga. Ale to już moje osobiste wycieczki i nie mają nic wspólnego z tym, że książka mi się podobała i umiliła czas podczas kłopotów ze snem.

Romans z niespodziewanym, sensacyjnym zwrotem akcji. Nie porwała mnie ta książka ale element kryminalny faktycznie jest jej atutem.

Próbowałam, ale tego naprawdę nie da się czytać. Dramatycznie ubogi język w połączeniu ze słabą, nieciekawą fabułą. Tragedia.

MEGA! Bardzo mi się podobała! Czytałam kilka razy, wciąż na nowo poznając historię Kingi i Piotrka. Polecam!

Lektura lekka i przyjemna. Dopóki nie pojawił się wątek kryminalny, przypominała mi historię z filmu "Narzeczony mimo woli", gdzie bohaterowie podobnie jak Kinga i Piotrek z "Mistyfikacji uczuć" udawali narzeczeństwo, którym w rzeczywistości nie byli. Jednak w odróżnieniu od filmu, w książce M. Góralskiej pojawia się trup,co przysparza Kindze więcej kłopotów, niż wówczas, gdyby kłamstwo o udawanym związku wyszło na jaw. Przy tym, co w istocie ma miejsce w czasie wesela, na które Kinga udaje się z Piotrkiem, ujawnienie prawdy o tym, co naprawdę ich łączy, nie byłoby tak straszne.
Przeczytajcie i przekonajcie się sami, co spotkało Kingę po tym, gdy przyjęła z pozoru niewinną propozycję kolegi.

Książkę przyjemnie mi się czytało to co najbardziej lubię romans plus akcja. Polecam.

To książka dla tych, którzy lubią romantyczne historie z ciekawą akcją w tle. Wciągająca, pełna emocji i niespodziewanych zwrotów akcji; z zakończeniem, które zaskakuje. Polecam gorąco! 🔥

• Romans
  • Legimi 2020