Ania z Zielonego Wzgórza

Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Opinie [1 160]

Ania to dziewczynka niezwykła, kreatywna i lubiana. Życie dziewczynki zmieniło się zupełnie od przyjazdu na Zielone Wzgórze. Ania ma bujną wyobraźnię i niezwykły talent do wpadania w kłopoty! Czy słyszeliście kiedyś o dziewczynce, która przez przypadek przefarbowała włosy na zielono lub mało się nie utopiła podczas zabawy w teatr? Nie? To koniecznie przeczytajcie Anię Z...

Na półkach: , , , ,

Sięgnęłam po książkę tak naprawdę dlatego, że ogromnie wciągnęłam się w serial na jej podstawie i pod żadnym pozorem nie żałuje tej decyzji. Bawiłam się genialnie i z pewnością sięgnę po kolejne części, bo jestem ogromnie ciekawa kolejnych przygód Ani.

Bardzo trzymająca za serce, książka mojego dzieciństwa ! I.. trochę utożsamiam się z główną bohaterką.. hi hi :)

Książka i dla młodszych odbiorców i dla starszych .Pomysł wyjątkowy ,nie znajdziemy drugiej takiej książki. Bohaterowie świetnie wykreowani ,sama Ania jest po prostu fantastyczna ,książkę czyta się gładko. Mam do niej wielki sentyment bo była moją ulubioną lekturą  i dzięki niej zaczęłam czytać więcej książek. I lubię czesto do niej wracać. Czuć w tej książce magię. Jest...

Dawno temu to była moja ukochana książka, czytana dziesiątki razy, znałam na pamięć całe rozdziały.
Prawdziwa magia literacka - klimat nostalgii dzieciństwa i dorastania w aurze marzeń i pięknych ideałów.

Ciężko sie czytało bo robiłam to poprzez pobranie jej w pdf i były tam różne znaczki wstawione bez sensu
Mega fajna
Lepsza niż gdy była lekturą

Powieść, która nauczyła mnie miłości do literatury. Najpiękniejsze wspomnienia pierwszych kroków stawianych w świecie książek.

Co tu dużo pisać, kiedy ja po prostu kocham tę Anię. Napiszę więc jedynie tyle, że jest to wydanie z najwyższej półki – twarda oprawa, duży format, spora gramatura papieru, fajna czcionka, niesamowite ilustracje i wybitny przekład. Ale nawet gdyby to był wyświechtany stary pergamin, też bym dala 10/10.

Jako młoda dziewczyna, dla zasady buntowałam się przeciwko wszystkim lekturom szkolnym, postanawiając nie czytać żadnej. Niesamowita głupota, ale kto przemówi dziecku, które słucha jednym uchem, wyobrażając sobie w co zagra z koleżankami na podwórku? Jednak korzystając z okazji, że testowałam nową aplikację do słuchania książek, postanowiłam nadrobić zaległości i...

,,Ania z Zielonego Wzgórza" to bardzo przyjemna historia, która w wielu momentach bardzo wzrusza. Ania to młoda dziewczynka, która jest sierotą, lecz trafia do pewnego rodzeństwa, ale jest jeden problem oni chcieli chłopca, czy zostanie ona u nich i w końcu będzie miała rodzinę, czy wróci do sierocińca? Ania jest marzycielką i spotyka ją wiele ciekawych przygód. Pierwszy...

51 908
    11 224