Witaj, nieznajomy

Lisa Kleypas Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Ravenels (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Hello, Stranger
Ravenels (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Teresa Komłosz
romans regencja

Nie będę się tu rozpisywać, to po prostu świetna książka na poprawę humoru. Mamy tu ciekawą parę głównych bohaterów, doktor Gibson, której determinacja ratuje nie jedno życie i Ethana Ransoma, który wreszcie odkrywa swoje sekrety. Wartka akcja, humor i miłość oczywiście, czyli wszystko to co dobry romans historyczny powinien posiadać.
Polecam :)

Lubię tę autorkę, bo jej postaci zawsze są krwiste i takie prawdziwe, choć może lepiej by pasowało "charakterne". I tutaj się nie zawiodłam. Bardzo byłam ciekawa, jak wykorzysta postać kobiety-lekarki i z jakim mężczyzną będzie w stanie ją połączyć. Ciekawie to zrobiła :). Może trochę za dużo akcji jak na romans, ale intrygująco i z humorem, jak zawsze i nadal wysoki...

„Witaj nieznajomy” jest złożoną z kilku wątków powieścią, którą czyta się lekko, wręcz się ją pochłania, nie mając chwili wytchnienia. Ja miałam możliwość przeczytania jej w formacie PDF. Od pierwszych stron wciąga swoimi szybkimi zwrotami akcji, zaskakującymi wydarzeniami i nietuzinkowymi postaciami. Jest w niej sensacja, niebezpieczne sytuacje, miłość, namiętność. Nie...

Książek pani Kleypas wyglądam zawsze jak prezentów gwiazdkowych pod choinką
Zawsze dobrze się bawię. Polecam każdemu kto chce się oderwać od szarej rzeczywistości

Jak zwykle nie zawiodłam się. Chyba nie jestem już obiektywna co do oceny książek Pani Kleypas ;)
Miłość, namiętność i sensacja kryminalna w tle to jest właśnie to co ja lubię najbardziej.

Moja ulubiona część opowieści o Ravenelach. Silna kobieca postać pierwszoplanowa, silny i charakterny głowny bohater, który jednak okazuje się mieć swój czuły punkt. Fascynujący świat medycyny XIX w. Inteligentne dialogi i duża dawka emocji. Polecam.

Zabawnie, świeżo i z przytupem. Bo jak pani Kleypas opisze scenę zbliżenia seksualnego... lub eksperymentalne przetaczanie krwi, parafrazując Koterskiego: "jest **uj we wsi". Relaksująca i odmóżdżająca opowiastka. Czekam na 5. tom.

Lisa Kleypas zajmuje szczególne miejsce w mojej czytelniczej świadomości. Uwielbiam jej historie: pełne humoru, uczucia oraz ludzi, przepełnionych pasją i namiętnością. To wszystko decyduje, że w ciemno mogę sięgać po jej kolejne romanse historyczne i wiem, że znajdę w nich to co najbardziej lubię.

,,Witaj nieznajomy" to czwarty tom z serii Revenels. Zazwyczaj serii...

Lisa Kleypas to bestsellerowa amerykańska pisarka, laureatka nagrody RITA, autorka licznych współczesnych i historycznych romansów, które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Ja do nich do tej pory nie należałam. Po prostu z reguły nie czytam romansów. Ale wiecie co? Chyba się starzeję i bardziej potrzebuję słodyczy niż krwi 😊

„Witaj nieznajomy” to czwarta...

Ostatnio niezbyt mi po drodze z romansami historycznymi, ale dla Lisy Kleypas, mojej ukochanej autorki tychże, musiałam zrobić wyjątek.
I jakże przyjemny to wyjątek był!

Jest to kolejny tom z serii Ravenels, więc i Ravenelów, dzikich i niepokornych nie braknie, ale historia skupia się na pani doktor, znanej nam już, Garrett Gibson. Wyjątkowa kobieta żyjąca w mocno...

• 2020
  • 2020