Tales from the Loop

Simon Stålenhag Wydawnictwo: Verlag Fischer Tor Cykl: Loop (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Ur Varselklotet
niemiecki
Stefan Pluschkat
eksperymenty naukowe Szwecja światy równoległe roboty dinozaury

Na półkach: , , , , , , , ,

Okładka tego albumu spowodowała, że zrobiłem coś po raz pierwszy: zamówiłem tą książkę na grubo przed oficjalnym wejściem do sprzedaży. Czekałem na dostawę z niecierpliwością i obawą, czy aby ten chronologicznie pierwszy album Stålenhaga będzie równie dobry jak „The Electric State”. Już pierwsze pobieżne przeglądniecie książki rozwiało moje obawy.

Autor „Tales from the...

Dyskusje