The Gilded Ones

Namina Forna Wydawnictwo: Delacorte Press Cykl: Deathless (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
1984848690
young adult fantastyka literatura młodzieżowa

chyba spodziewałam się trochę więcej. sam pomysł na złoto zamiast krwi jest ciekawy, choć oczywiście przebieg historii dość przewidywalny. niestety za dużo tu jest sukcesów, a za mało dramatów. główna bohaterka w miesiąc została najlepszą wojowniczką w okolicy, znalazła miłość i przyjaciół, zapomniała o rodzinie i wszystkim, czego nauczyła się przez 16 lat... nie przemawia...

Nie wiem co ostatnio mam pecha, ale po co najmniej dobrych rozdziałach pierwszych natykam się na zdecydowanie mniej dobre rozdziały kolejne. W dodatku do tego stopnia, że po 30-40% już nie jestem w stanie przebrnąć dalej. Tak było w "Hall of Smoke", i tak jest też tutaj.

Przynajmniej częścią mojego problemu z "The Gilded Ones" może być po prostu wiek widowni, na którą...

• Ebook
  • [G] fanstastyka-fantasy-science fiction