Bestie Bandery. Kaci Małopolski Wschodniej

Replika
Historia Kresy Małopolska Bandera UPA Ludobójstwo
historia
Historia Kresy Małopolska Bandera UPA Ludobójstwo

O ile głównym nurtom poruszanym w książce ciężko zaprzeczyć, to niestety pisana jest ona mocno stronniczo i czarno-biało. Tam gdzie brakuje dowodów i źródeł, autor snuje swoje domysły, które mają podpasować jego tezie (przykład opisu Szuchewycza). Otóż historia była dużo bardziej tragiczna, niż chcieli to widzieć ówcześni decydenci polskiego rządu i przywódcy AK. Wbrew temu...

Zaczne od tego ze uwielbiam ksiazki historyczne . Ale ksiazka "Bestie Bandery" jest dla mnie szokiem ale bardzo pozytywnych ksiazka bardzo dobrze napisana i moge smialo polecic jesli ktos takie lubi .

Dyskusje

• Historia