Kolacja z Tiffanym

Okładka książki Kolacja z Tiffanym Agnieszka Lingas-Łoniewska
Nominacja w plebiscycie 2020
Okładka książki Kolacja z Tiffanym
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Burda Książki Cykl: Kolacja z Tiffany''m (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Kolacja z Tiffany''m (tom 1)
Burda Książki

Kolacja z Tiffanym

przeczytanych książek 1063 napisanych opinii 985

2094

Na półkach: , , , ,

"Kolacja z Tiffanym" to lekka, zabawna i przyjemna lektura. Czyta się ją bardzo szybko, i trzeba przyznać, że wciąga.

Super książka. Krótka fabuła dobre dialogi.
Polecam.

Na półkach: , , , , ,

DNF 47%

"Życie bez Ciebie byłoby tylko beznadziejną namiastką prawdziwego życia. Dziękuję Ci,  że zostałeś. I że wciąż jesteś przy mnie."
Jest to lekka i przyjemna komedia romantyczna z humorem i wątkiem kryminalnym. Moja kolejna książka Pani Agnieszki, po której utwierdziłam się w przekonaniu, że jeszcze nie raz sięgnę po twórczość tej autorki.
Natalia to młoda, uśmiechnięta,...

Humorystyczna, niewiarygodna, wciągająca. Co prawda w wielu książkach tej autorki, bohaterki są chodzącymi katastrofami, ale ma to swój urok. Trochę tu drażni niezdecydowany facet, ale bardzo dobrze się ją czyta.

Bardzo lekka, mało trzymająca w napięciu, ale za to zabawna. Bardzo przyjemnie się ją czytało, a niektóre dialogi doprowadzały do wybuchu śmiechu. Polecam

Przyjemnie się czyta z nutką uśmiechu na ustach. Lekka przyjemna na leżaczek :)

Książkę czyta się szybko, przyjemnie ale sama treść taka jakaś mało realna, nierzeczywista.
Nie wiem, ale nie do końca pasuje mi ta historia. Trochę taka pisana na szybko, pobieżnie. Postacie mało dopracowane.
A końcówka książki po prostu mnie rozwaliła :/
Jaka to Natka odważna! Jak świetnie poradziła sobie z mafią!
No i te oczy Maćka 🤔 - są niebieskie czy ...

Pośmiałam się - nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Myślę że jeszcze trochę się będę śmiała na myśl o tej książce - lekka i zabawna z ciekawym wątkiem kryminalnym.

Bardzo dziwna książka. Nie czułam żadnej chemii między bohaterami, a mafia była wprost nieprawdopodobna i moim zdaniem w ogóle nie potrzebna. Autorka może i miała fajny pomysł z włamywaczem/złodziejem, ale chyba nie wiedziała jak to przelać na papier, żeby miało ręce i nogi

1 569
  • 2020