Mars

Okładka książki Mars Agnieszka Lingas-Łoniewska Patronat LC
Okładka książki Mars
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: Bezlitosna siła (tom 4) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans

więcej Więcej

Wyróżniona opinia i

Mars

przeczytanych książek 2517 napisanych opinii 266

Może inaczej gdybym czytała każdą z tych części w jakimś odstępie i nie pamiętałabym dokładnie co było w poprzedniej, a tak to wątek miłosny jest totalnie przewidywalny i mdły.
Całkiem ciekawie poprowadzona akcja kwestii poza miłosnych.
Cały czas plus za to, że dialogi nie są przesadnie głupie, niektóre całkiem zabawne, szczególnie, gdy rozmawiają między sobą Panowie.

Te...

Jest to IV tom serii "Bezlitosna siła" , w którym bliżej poznajemy Darka i Liwię.
Darek to brat Polluksa, który po ich wspólnej walce w klatce, postanowił dołączyć do klubu Patryka, tam trenować i walczyć.
Liwia to pani psycholog pracująca w fundacji Martyny. Przyjaciółka Inez, Anity i Martyny. Rozważna i spokojna kobieta po przejściach.
Marsa poznajemy już w II tomie...

Na tę książkę czekałam najbardziej z całej serii. Tytułowy Mars już w drugim tomie niewyobrażalnie mnie intrygował, w trzecim to uczucie się pogłębiło, dlatego sięgając po tę książkę, wiedziałam, że nie będę w stanie się od niej oderwać, dopóki nie przerzucę ostatniej strony, wobec czego muszę zorganizować sobie kilka wolnych godzin.

Już nie raz pisałam, że seria...

Na część o „Marsie” czekałam najbardziej, bo ten bohater bardzo przypomina mi mojego męża 😅

Po raz kolejny jestem zachwycona literacką ucztą, jaką zaserwowała mi autorka. Gorąco polecam ❤️

Super. Ciekawa, ciężko się oderwać szybko się czyta nic dodać nic ująć. Polecam

Na półkach: , , , , ,

Darek zwrócił uwagę na Liwię pierwszego dnia jak tylko spotkał się ze swoim bratem Patrykiem. Ta kobieta mocno utkwiła w jego głowie. Pani doktor miała go jednak za dzieciaka, dla którego liczy się tylko zabawa i walki w klatce. Jego odzywki tylko ją utwierdzały w ocenie mężczyzny.
Liwia mocno stąpała po ziemi. Miała już 35 lat i szukała spokoju i stabilizacji. 29letni...

NIc tylko brać i czytac

"Bo rodzina to nie tylko więzy krwi. To także wspólne przeżywanie złych i dobrych rzeczy, nieustające wsparcie, gotowość do poświęceń i wychodzenie z mroku, który czasami pochłania człowieka i wydaje się, że nie ma od niego ucieczki."

Ta książka jest... Absolutnie wspaniała. Absolutnie cudowna i absolutnie wzruszająca. Ta część jest z całą pewnością naszą ulubioną i...

Kolejna część, kolejny zawodnik, kolejna wielka miłość. On ukrywa swą bolesną przeszłość i okazuje się że jego wybranka również. Razem z bohaterami poprzednich części tworzą zgrany zespół. Nic mnie nie zaskoczyło, zakończenie przewidywalne

Moj ulubieniec. Przyjemna pozycja

• 2020