rozwiń zwiń

Gruzińskie wino

Okładka książki Gruzińskie wino Anna Pilip Patronat LC
Okładka książki Gruzińskie wino
Anna Pilip Wydawnictwo: Lira Cykl: Gruzińskie wino (tom 1) literatura obyczajowa, romans

Książka napisana ciekawie. Czyta się ją bardzo dobrze. Rozsmakowałam się w tym kraju. Gruzja , bo tam autorka umiejscowiła swoją niezwykle słodko-gorzką historię trudnej i niebanalnej miłości jest krajem pełnym kontrastów. Przecudne krajobrazy, przepyszna kuchnia i niezwykle życzliwi ludzie oraz wszechobecna bieda sprawia ,iż chce się poznać ten przepiękny zakątek świata. .

POLECAM

Książka napisana ciekawie. Czyta się ją bardzo dobrze. Rozsmakowałam się w tym kraju. Gruzja , bo tam autorka umiejscowiła swoją niezwykle słodko-gorzką historię trudnej i niebanalnej miłości jest krajem pełnym kontrastów. Przecudne krajobrazy, przepyszna kuchnia i niezwykle życzliwi ludzie oraz wszechobecna bieda sprawia ,iż chce się poznać ten przepiękny zakątek świata....

Ana jest rozwódką z dwójką uroczych córek. Kocha Gruzję i mentalność tamtejszej ludności. Kto by pomyślał, że jej życie tak się skomplikuje podczas wyjazdu służbowego, właśnie do Gruzji? Ana poznaje dwóch mężczyzn, którzy porządnie jej namieszają w sercu. A co z dziewczynkami? Przecież one są dla niej najważniejsze. Czy dla miłości zdecyduje się na rozpoczęcie nowego życia w obcym kraju?
Bardzo przyjemna lektura. W sam raz na spokojny wieczór z książką.

Świetna lektura. Nie mogłam odłożyć dopóki nie skończyłam. Cudne uczucie, gdy wpada się w tak pięknie narysowany świat. Smaki, dźwięki, widoki, emocje... wspaniale.

Najlepsza polska książka ever!

Najlepsza polska książka ever!

absolutnie kocham tą książke i z utęsknieniem czekam na trzeci tom! Dzięki niej zrodziła się moja miłość do gruzji, którą w tym roku w końcu planuję odwiedzić. musicie to przeczytać!

Bardzo ciekawa historia. Chwilami można się poczuć jak na wakacjach w ciepłej Gruzji, jednak przygody bohaterów szybko ściągają nas na ziemię. Ana na wyjeździe służbowym poznaje dwóch lekarzy i w tym momencie okazuje się, że można kochać równie mocno dwie osoby. Którego wybierze? Jeden i drugi ma za sobą traumę, która go prześladuje na każdym kroku. Czas pokazał, że i ją musi spotkać coś złego aby mogła później zbudować na tym nowe szczęście. :)

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ana jedzie w podróż służbową do Gruzji ,którą uważa za drugi dom. Trafia do szpitala gdzie pojawia się brązowooki Giorgi który ratuje jej życie. Poznaje też przystojnego Timara.
Oboje pełni tajemnic. Miłosne rozterki, czy uda się pogodzić z codziennością?

Oboje pełni tajemnic. Miłosne rozterki, czy uda się pogodzić z codziennością?

Bardzo ciekawie opisana Gruzja. Aż chce się pojechać, zobaczyć i poczuć te wszystkie zapachy i smaki. Fabuła lekka i przyjemnie się czyta chociaż zachowanie głównej bohaterki miejscami irytuje. Ogólnie do polecenia.

Największy plus, Gruzja w tle. Zwłaszcza, gdy w planach ma się pierwszą podróż i każdy jej akcent jest wtedy magiczny. Jednak w pewnym momencie książka wydała mi się bardzo przegadana i już czekałam, aż się skończy.

Skusiłam się na tę książkę, po wielu pozytywnych recenzjach, jakie widziałam na Instagramie.

I kompletnie nie rozumiem fenomenu tej książki. Nie wiem gdzie ten zachwalany klimat Gruzji, gdzie te plenery... Jakaś nabzdryngolona winem laska ma rozterki, którego gościa kocha, a obydwu zna od kilkunastu godzin. Taka mimoza, która sama nie wie czego chce, chociaż jest dorosłą kobietą i matką. A tylko patrzy z kim by tu zostawić swoje pociechy i wywiać na wakacje. Płytkie, żenujące dialogi i ciągłe powtarzanie, jakie to cudne czekoladowe oczy ma srogi doktorek...

Słabe!