Ewa Pirce Wydawnictwo: Wieża Czarnoksiężnika literatura obyczajowa, romans
Wieża Czarnoksiężnika
kobieta praca kot biuro współlokatorka przystojniak szef pies szpital seks pech wypadek lekarz wpadka prysznic wibrator kłamstwo rodzice teściowa babcia
literatura obyczajowa, romans
2020-06-05

Super książka ,dawno się tak nie uśmiałam aż mąż musiał mnie uciszać :) Idealna na poprawę nastroju :)

Główną bohaterką książki jest Monika Cipucha. Tak, naprawdę ma tak na nazwisko. I tak, dokładnie już jej nazwisko możne wywołać pewne skojarzenia, jaka to postać. Monika jest 33 letnią panną, bez wykształcenia, pracy i faceta. Jest infantylna, drażniąca i mega irytująca, do tego kłamie na zawołanie. Niejeden z nas takie osoby unika, jak ognia. Nawet że współlokatorkami drze...

Uśmiałam się co nie miara aż się popłakałam .Materiał na film niezły by byl ubaw zobaczyć akcje książki na żywo. Polecam rozweseli Napewno.

Już początek ksiązki zapowiada że będzie to jazda bez trzymanki bo główna bohaterka to nie kto inny jak Monika Cipocha. Tak wiem nabijanie sie z nazwiska jest słabe ale proszę was... kto nigdy tego nie robił niech pierwszy rzuci kamieniem.
Czym dalej w głąb życia Moniczki tym lepiej, lub gorzej zależy jak na to patrzeć. Na pewno śmieszniej !
Monika jest typowym pechowcem,...

Ewa jest znana z pisania powieści które są wskaźnikami życia.
Pokazują nam że czasem tylko nasza wyobraźnia jest zdolna do życia, a nic ciało.

Pisząc Debeściarę weszła trochę w lvl luzu. Co naprawdę mi się podoba.
Jest to coś innego, a kiedy otwieramy książkę i zaczynamy czytać przepadamy.

Monika nasza główna bohaterka jest życiowa kaciałą, nic jej nie wychodzi.
Ale...

Debesciara" również się przyczyniła do uśmiechu na mojej twarzy, a raczej jej bohaterki Monoki.
Życiowej niedorajdy, która z każdej wpadki wychodzi z klasą i podniesioną głową.
Komedia w czystym wydaniu obok której nie da się przejść obojętnie bez uśmiechu.

Czy DEBEŚCIARĄ mogą być tylko młode i piękne kobiety ?
Zapewniam was, że nie !!!
Można nią zostać w każdym wieku i...

🐰🐰🐰Bardzo chętnie sięgam po twórczość autorki, ponieważ jej książki to wyciskacze łez, chwytają za serce.

🐰🐰🐰Najnowsza książka zaciekawiła mnie swoim opisem. Główna bohatera jest moją imienniczką a sam tytuł książki kojarzył mi się z czymś ciekawym i zabawnym.Czy najnowsza powieść mnie zachwyciła?cóż..nie🤷‍♀️
🐰🐰🐰Monika główna bohaterka ma życiowego pecha, nic jej nie...

Jeszcze... NIGDY nie czytałam takiej książki...! Jestem nią zarówno pozytywnie zaszokowana i oczarowana. Autorka wciągnęła mnie w świat swojej bohaterki od pierwszej strony i swoim niewątpliwie fantastycznym stylem pisania, sprawiała, że towarzyszyłam jej nieprzerwanie aż do końca. Wow, wow, wow! Co to była za bohaterka?! Monika Cipucha zdecydowanie skradła moje serce. Ta...

Ta książka, to jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna, czysta komedia! Nigdy nie czytałam książki tak zwariowanej, dziwnej i głupkowatej, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Monika Cipucha to bohaterka, której po prostu nie da się podrobić. Podchodząca do życia z wielkim rozmachem, nieprzywiązująca wagi do błahostek, ale ze zrozumieniem jej toku myślenia,...

Po powieści spod pióra Ewy Pirce sięgam dość chętnie, jednej miałam również przyjemność patronować, ale gdy zobaczyłam to cudo zaczęłam się zastanawiać czy słusznie podschodzi do takiego tematu, bo zwyczajnie z reguły w jej wykonaniu książki są bardzo emocjonalne, wsiąkające w serce i duszę czytelnika. A ta? No zaraz Wam opowiem.

Monika, czyli główna bohaterka zmaga...

• 2020
  • Przeczytane 2020