Prawo Nestora

Okładka książki Prawo Nestora Paulina Nowaczyk
Okładka książki Prawo Nestora
Paulina Nowaczyk Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Świat zemsty (tom 1) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Świat zemsty (tom 1)
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2022-01-24
2022-01-24

Okładka książki Tabu Antologia. Miłość zakazana Paulina Ampulska, Caroline Angel, Monika Cieluch, J. Harrow, Paulina Nowaczyk, Patrycja Różańska, L.J. Shen, Tijan, Angela Węcka, Anna Wychowska
Tabu Antologia... Paulina Ampulska, C...
Okładka książki Opowiem Ci bajkę... Paulina Ampulska, J. Harrow, Jacek Jaworski, Karolina Jurga, Norbert Grzegorz Kościesza, Paulina Nowaczyk, Katarzyna Pietruszyńska, Patrycja Różańska, Agnieszka Siepielska, Amelia Sowińska, Anna Wychowska
Opowiem Ci baj... Paulina Ampulska, J...

Powiedzieć o tej książce "gniot" to tak jakby nic nie powiedzieć (oczywiście w mojej subiektywnej opinii). Zero akcji, fabuła słabiutka, zero intryg. On - dominator, twardy koleś, który co noc zalicza inną laskę, nagle od pierwszego wejrzenia zakochuje się w studentce i tydzień po poznaniu się jej oświadcza! - mega naciągane. Ona nie lepsza, po drugim dniu znajomości daje sobie ściągnąć majtki :). Trochę to się szybko dzieje, tak jakby autorka miała wyznaczoną liczbę stron do napisania i musiała wszystko streścić. Jako opowiadanie (trzy lub cztery rozdziały) wywarło by na mnie większe wrażenie. Ogólnie jak ktoś ma 3 godziny wolnego czasu to polecam na zabicie nudy, ale ta konkretna pozycja mi osobiście nie przypadła do gustu...

Nestor Rals wie czego chce od życia. Hope Colins dopiero uczy się żyć na własny rachunek, mimo że ma wpływowego ojca nie korzysta z dóbr których ojciec jej nie oszczędza. Nestor prowadzi dwa biznesy jeden legalny , drugi mniej. Poznaje Hope na przystani wybrzeża gdzie ma swoje magazyny z nielegalnym towarem. Gdy zobaczył Hope jego serce mocniej zabiło i za wszelką cenę musiał ją mieć i tak też się staje. Hope przy Nestorze zmienia się o 180 stopni a zwłaszcza w łóżku. Nestor nie wie jednego do czasu że Hope to córka jego wroga w interesach. I wtedy zaczyna się walka o miłość mężczyzny do dziewczyny. Historia lekko napisana, z pikantnymi scenami. Czytamy ją z perspektywy Hope i Nestora. Autorka przedstawia nam naszych głównych bohaterów, ich marzenia , pragnienia, emocje. Nestor to taki typowy macho, gdzie dzięki jego osobie chce czytać się tą książkę i płyniemy strona za strona i dochodzimy do końca.

"Prawo Nestora" to dość niespodziewana książka. Mowa tu o zwrotach akcji i przede wszystkim zakończeniu, które totalnie mnie zaskoczyło. Tło nielegalnych interesów jest raczej niedopracowane. Sytuację jednak ratuje przyjemna główna bohaterka i  jej matka , która niezmiernie polubiłam przez pewien epizod. Niestety sceny łóżkowe, jak dla mnie, są dosyć obcesowe i mało wyczuwalne. Charakterologie postaci, podpięłabym jako całkiem atrakcyjną.

Nestor Rals przystojniak, nie wchodzący w stałe związki. Prowadzi swój warsztat samochodowy, ale ma także swój biznes nielegalny.
Hope Colins młoda studentka, córeczka tatusia, po mimo, że ma bogatych rodziców, którzy są po rozwodzie, chce być niezależna. Dlatego chce znaleźć pracę.

Nestor ratuje Hope od kłopotów i tym samym wpada mu w oko. Ona natomiast myślała i fantazjowała o nim po spotkaniu, ale była przekonana, że więcej się nie spotkają...
Kiedy Hope idzie na spotkanie o pracę sekretarki, nie spodziewa się, że pracodawcą jest właśnie Nestor, który postarał się, aby znalazła właśnie jego ogłoszenie o pracę.
Ich podejście do siebie całkowicie zmienia niespodziewany pocałunek w aucie, ale po tym jak się dowiaduje Hope, że Nestora nie interesują stałe związki, a sam seks, chce odejść z pracy, aby go nie widywać. Niestety on nie che pozwolić na to, aby ona odeszła, przyciągała go i nie potrafił się od niej odczepić i pozwolić jej od tak odejść.
Hope chciała mu utrzeć nosa, ale Nestor niestety wyczuł w co pogrywa. Od tamtego czasu ich relacja zaczęła się stawać poważniejsza.
Niestety ich związek nie podoba się ojcu Hope....

Czy ojciec Hope wpłynie na ich związek?
Co ukrywa tata Hope przed nią?
Jak ukrywane tajemnice wpłyną na Hope i jej związek z Nestorem?

Historia pokazana z perspektywy Hope i Nestora. Jest krótką, lekka książką, pokazującą jak w krótkim czasie można, szybko się zmienić dla tej wyjątkowej drugiej osoby. Polecam, tym bardziej, że będzie kolejna część ;D

Nestor Rals jest właścicielem warsztatu samochodowego, który jest przykrywką,jego nielegalnych interesów. Mężczyzna nie bawi się w związki, kobiety traktuje przedmiotowo, mają zaspokajać jego seksualne potrzeby.
Jest dominatorem uwielbia ostry seks, na granicy bólu i rozkoszy, i to funduje swoim łóżkowym partnerkom.

Hope jest piękną i ponętną studentką zarządzania na najbardziej prestiżowej uczelni w stanach, przypadkowo pojawia się w niebezpiecznym miejscu w New Heaven, gdzie może stać się jej krzywda. Z pomocą przychodzi jej Nestor, mężczyźnie od samego początku podoba się seksowna brunetka. Wykorzystuje fakt, że Hope szuka pracy i wystawia ogłoszenie, na które ona odpowiada. Kobieta zostaje sekretarką w jego warsztacie i proponuje jej układ z bonusami.

Czy Hope się zgodzi? Czy Nestor będzie w stanie kogoś pokochać? Co na to rodzice dziewczyny?

Książe czyta się błyskawicznie, ponieważ swoją fabułą i akcją wciąga od pierwszych stron. Historia tych dwojga jest podsycona namiętnością i erotyzmem, a sceny łóżkowe powodują, że możemy się zaczerwienić. Oboje mają silne charaktery i każe chce rządzić, to, co miało być ulotną chwilą przyjemności przerodziło się w coś poważnego. Zatwardziałe serce Nestora zaczyna mięknąc, a wszystko to za sprawą Hope. Końcówka książki jest nie małym zaskoczeniem, czekam na kolejny tom.

Jeśli szukacie książki, która was wciągnie i rozpali zmysły, to serdecznie polecam.

Hope jest piękną i ponętną studentką zarządzania na...

🔞 Paulina Nowaczyk „Prawo Nestora”

Nestor Rals to przystojny mechanik samochodowy, który wiedzie życie singla i kobieciarza. Pewnego dnia staje w obronie tajemniczej studentki o imieniu Hope. Wystarczyło jedno spojrzenie, by mężczyzna obrał dziewczynę za cel do swoich niecnych igraszek. Nie w głowie mu związki, woli przygody na jedną noc. Dziwnym trafem Hope zostaje sekretarką w warsztacie samochodowym, a jego właścicielem jest jej wybawca. Niestety, ojciec Michael Colins jest przeciwny, by jego córka spotykała się z Ralsem. Dlaczego? Jaki jest tego powód? Czy Nestor otworzy się na miłość?

„— Śnisz, Nestorze. Nigdy, przenigdy nie będę twoja — wyszeptała mi w usta.
— Już jesteś, jesteś od dnia, w którym cię ujrzałem, odkąd stanęłaś na tym pieprzonym wybrzeżu. Od tamtego dnia jesteś moja.”

Cóż... trochę się zawiodłam. Widzę potencjał, pomysł na fabułę dobry ale wiele wątków wymaga rozwinięcia. Mało wiem o bohaterach, to jakimi są osobami, prócz tego, że dla mężczyzny liczy się jednorazowy seks, to dominator, który nie znosi sprzeciwu a dziewczyna pragnie sama na siebie zarabiać nie chcąc żadnych pieniędzy od swojego ojca. Ich przeszłość ledwie została wspomniana. Za szybkie tempo akcji, brak konkretnych opisów krajobrazu. Relacja Nestora i Hope była dla mnie nierzeczywista, zaprzeczają własnym słowom. Przez ten pośpiech nie odczułam jakichkolwiek emocji ani chemii między tą dwójką. Intryga spłycona, korekta leży. 😔

To, że mi książka nie przypadła do gustu nie znaczy, że nie będzie miała swoich zwolenników. Taka na raz, na jeden wieczór. Ja oczekuję czegoś więcej, nawet po erotyku.

A Wy, czego spodziewacie się po takiej literaturze? 😈

🔞 Paulina Nowaczyk „Prawo Nestora”

Paulina Nowaczyk
⚜️Prawo Nestora⚜️

Dwójka ciągnących do siebie jak guma do żucia bohaterów. Mężczyzna o oryginalnym imieniu Nestor oraz dziewczyna Hope. Każde z nich jest twardym zawodnikiem, ale wpadając na siebie tracą trochę że swojego rezonu. Każde miękknie pod wpływem drugiego.
Po okładce i po pierwszym wersie książki, możemy spodziewać się typowego erotyka, nic bardziej mylnego. Fakt jest w książce parę scen iście erotycznych, ale całość dominuje mafia, walka o terytorium i walka o uczucia między mężczyzna, kobietą, i tatulkiem z którego swoją drogą niezłe ziółko.
Rodzice zaskoczyli mnie i to kilka razy. Spodziewałam się tu relacji kopciuszkowej - macocha, dobra córka i zła córka. Czy się myliłam, musicie sprawdzić sami.
Autorka ma lekkie pióro. Akcja tutaj toczy się jak z karabinu, przez co ciężko było mi się zapoznać dokładnie z bohaterami. Brakowało mi jakiegoś spokojnego wątku w którym można by było poznać co lubią, jak się zachowują w innych sytuacjach. Co mnie irytowało to zmiana Nestora na lepsze, jak dla mnie było to bardzo szybko bo można powiedzieć że po pierwszej "poważnej " kłótni on już był podpasowany pod Hope. Jak zatwardziały mafiozo z mottem życia, panienki to zabawki, tylko na raz może zmienić się tak szybko? Może faktycznie to taka miłość co zmień ludzi z najgorszych skur...na aniołki?
Brakuje mi budowania napięcia w pewnych sytuacjach. Tu wszystko było proste jak drut. Książkę przeczytałam szybko bo w 3 godziny i troszkę przypominała mi odpowiadanie z wattpad. Fajnie, że autorka wplotła trochę humoru, przez co nie czyta sie monotonnie. Nie ma w niej długich opisów, nie spójnych akcji. Wszystko jest biało czarne. A chemia między bohaterami jest wyczuwalna z kartek książki co bardzo lubię.

Co do zakończenia - było bardzo zaskakujące i zapowiadające drugą część, którą z chęcią przeczytam.

Jeśli ktoś liczy na szybką książkę na rozluźnienie między cięższymi historiami ta jest w sam raz, ale uwaga bo pozostawia niedosyt i chce się więcej I więcej. Życzę miłej lektury.

Paulina Nowaczyk

Współpraca dziękuję za książkę do recenzji
❤️Premiera 2022 styczeń -24
❤️Kategoria literatura obyczajowa romans

#Recenzja

Pierwsza kartka pierwszy wers i mój śmiech no tak się zaczyna tekst gdy ,,pusty,, facet odnosi się do kobiet .
Lecz jak to się mówi kosa trafiła na kamień ....

Niespodziewane spotkanie tych dwoje już od początku wskazywało , że jego zainteresowanie nią będzie w tej książce przewodzić .
Gdyby nie wątki mafijne przemyt ,walka o swoje terytorium, to mógłby być to tylko romans o cudownym zakończeniu .
O zdobywaniu miłości za wszelką cenę i , bajeczne życie u boku ukochanego ...
Ciekawie się zaczęło i ciekawie się zakończyło od początku do końca książka wciąga .Czasami śmieszne urywki urozmaicały czytaną książkę ,która przeczytałam w jeden Wieczór . Gorącego sex nigdy dość , prawdziwej miłości, przepełnione żarem i obietnica lepszego jutra idealne na Walentynki 😍😍

tytuł Prawo Nestora
Autor Paulina Nowaczyk
Część 1 cykl ,,świat zemsty ,,

❤️Wydawnictwo WasPos
Współpraca dziękuję za książkę do recenzji
❤️Premiera 2022 styczeń -24
❤️Kategoria literatura obyczajowa romans

#Recenzja

Lecz jak to się mówi kosa trafiła na...

Te dziesiątki to chyba jakiś żart. Zresztą tak jak i 9,8,7,6.

Te dziesiątki to chyba jakiś żart. Zresztą tak jak i 9,8,7,6.

Nestor to przystojny, pewny siebie, stroniący od stałych związków i lubiący dominować nad swoimi partnerkami mężczyzna.
Hope to dumna i niezależna studentka, która od dawna jest sama. Mimo pozycji społecznej i tego, że pochodzi z bogatego domu stara się w życiu radzić sobie sama, nie korzystając z pieniędzy bogatych rodziców.
Kiedy na jej drodze pojawia się Nestor jej z pozoru poukładane życie wywraca się do góry nogami.
Co przyniesie spotkanie tej dwójki? Czy Hope da sobie szanse i na nowo otworzy serce? Czy Nestor jest w stanie zmienić swój styl życia i podejście do kobiet?
Jak zareaguje Hope kiedy światło dzienne ujrzą rodzinne tajemnice i kiedy pozna prawdę o tym czym zajmuje się Nestor?
Historia tej dwójki pokazuje, jak jedno przypadkowe spotkanie może zapoczątkować coś co odmieni nasze z pozoru uporządkowane życie.
Książka jest dość krótka i czyta się ją bardzo szybko. Autorka ma lekkie pióro, jednak jak dla mnie wszystko działo się tutaj za szybko. Relacja Hope i Nestora rozwineła się błyskawicznie. Zabrakło mi większego rozbudowania niektórych wątków i stopniowego budowania relacji miedzy bohaterami. Mamy kilka gorących i namiętnych scen, ale brakuje emocji i budowania napięcia.
Książka ma zaskakujące zaskoczenie, które jest zapowiedzią kolejnej części po którą chętnie sięgne, żeby się przekonać co jeszcze autorka przygotowała dla swoich bohaterów.
Nie czekajcie tylko przekonajcie się sami czy dacie się porwać tej histori.

Kiedy na jej drodze pojawia się Nestor jej z...

• Polscy autorzy
  • Patronat❤️