Przewodnik dla grzeszników. Naturalne planowanie rodziny

Simcha Fisher Wydawnictwo: W drodze poradniki
The Sinner’s Guide to Natural Family Planning
W drodze
npr poradnik małżeństwo
The Sinner’s Guide to Natural Family Planning
poradniki
npr poradnik małżeństwo

Stosujesz npr i chcesz dowiedzieć się, jak wraca płodność po porodzie? Jeśli tak, to ta książka nie jest dla Ciebie :) W tym celu sięgnij po podręcznik lub skontaktuj się z nauczycielem npr. Ale jeśli nie masz z kim porozmawiać o trudnościach wynikających z życia w zgodności z naturalnym rytmem płodności, to sięgnij po tę pozycję. Książka napisana jest w duchu...

Czytając tę książkę mam wrażenie, że ktoś nareszcie usłyszał moje pytania

„Przewodnik dla grzeszników. Naturalne planowanie rodziny” okazał się być wciągający niczym powieść. Niemały wpływ ma na to styl pisania autorki (Simcha Fisher) – dość luźny, przypominający rozmowę z kumpelą.
Z pewnością nie jest to książka, w której znajdziesz peany o comiesięcznym miesiącu miodowym, spowodowanym czasową wstrzemięźliwością. Wręcz przeciwnie – jeśli...

Autorka doskonale opisuje moralny styl życia seksualnego. Znamy jego wartość. Ale czy zawsze jest prosto i pięknie? Oczywiście, że nie. Trudności się pojawiają i to właśnie z nimi wiąże się prawdziwy seks. Potrzeba wprawy i wysiłku, aby zyskać korzyści w życiu seksualnym. Naturalne planowanie rodziny jest wymagające, ale tylko pielęgnowane małżeństwa będą szczęśliwe. Nasze...

Książka bardzo chaotyczna. W wielu miejscach nie wiedziałem, co autorka tak naprawdę chce przekazać.
Ponadto, moim zdaniem na wiarygodność książki negatywny wpływ ma fakt, że autorka w ciągu 15 lat małżeństwa urodziła 9 dzieci (i planuje jeszcze więcej). Kogoś kto kupuje pozycję o regulacji poczęć taka metryka może odstraszyć.
Lektura nie wniosła nic w moje życie duchowe.

• Książki 2020 rok
  • Wzrastanie (religia/psychologia/poradniki itp.)
  • Posiadam papier
więcej mniej

Simcha Fisher Przewodnik dla grzeszników. Naturalne planowanie rodziny Zobacz więcej