Kup teraz - 4 oferty w cenie od 29.24 zł do 31.06 zł

Marzena Chrobak

Oficjalne recenzje i

Różne oblicza liberalizmu

Link do recenzji

Wspaniałe, erudycyjne i niezwykle mądre przemyślenia hiszpańskiego pisarza. Uwielbiam książki Llosy, a jego eseje są zawsze "wisienką na torcie". Warto sięgnąć.

Tkwi w nas pierwotny „zew plemienia”. Nieustannie walczymy o wolność i bardzo łatwo ją oddajemy.
Mario Vargas Llosa w swej najnowszej książce porusza jakże aktualny temat dotyczący naszej egzystencji.
Jak sam wskazuje, książka jest jego filozoficzną autobiografią. Czytelnik, wyruszając w tę intelektualną przygodę, ma do czynienia z przedstawieniem wielkich umysłów –...

• Chcę w prezencie
  • Literatura hiszpańska
  • Chcę przeczytać 2020
  • Domowa biblioteczka
  • 2020
  • RÓŻNE MOŻE
  • Naukowe

Dodaj cytat z książki Zew plemienia