Zew plemienia

Marzena Chrobak

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Różne oblicza liberalizmu

2 Link do recenzji

Wspaniałe, erudycyjne i niezwykle mądre przemyślenia hiszpańskiego pisarza. Uwielbiam książki Llosy, a jego eseje są zawsze "wisienką na torcie". Warto sięgnąć.

Tkwi w nas pierwotny „zew plemienia”. Nieustannie walczymy o wolność i bardzo łatwo ją oddajemy.
Mario Vargas Llosa w swej najnowszej książce porusza jakże aktualny temat dotyczący naszej egzystencji.
Jak sam wskazuje, książka jest jego filozoficzną autobiografią. Czytelnik, wyruszając w tę intelektualną przygodę, ma do czynienia z przedstawieniem wielkich umysłów –...

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • 1 Chcę przeczytać 2020
  • Literatura hiszpańska
  • Domowa biblioteczka
  • CZYTELNICY PRAGNĄ
  • Przeczytane w 2020
  • Oficjalne recenzje

Dodaj cytat z książki Zew plemienia