Tylko seks

Mira Gross Wydawnictwo: Inanna literatura obyczajowa, romans
Inanna
literatura obyczajowa, romans
2020-02-15

Nie najgorsza pozycja, na jeden wieczór. Niezbyt wysokich lotów ale szybko się czyta, bez zbędnych opisów. Tylko to zakończenie... Z jednej strony może to być koniec historii, ale wydaje się, że autorka zostawiła sobie furtkę do kontynuacji, gdyż sporo rzeczy nie zostało wyjaśnionych.

Książka na raz. Sam seks żadnej fabuły pomiędzy, brak zainteresowania postaciami osoby czytającej. Uwielbiam erotyki, ale ten był nudny i nic po za nim sie nie działo.

Książka pełna erotyzmu, dla osób które lubią ten gatunek, będzie genialna. Polecam

Niestety erotyk na jedno kopyto i bardzo podobna do "365 dn"i Blanki Lipińskiej.To już było chyba że ktoś wcześniej nie czytał Blanki.Te teksty"nie prowokuj mnie"...nuda na całego i szkoda.Osobiście sie zawiodłam i dlaczego główna bohaterka klnie jak szewc?sama jestem kobietą,ale nie lubie tak wulgarnego słownictwa.Szkoda:(

Skrzydełka okładki mówią, że pod pseudonimem 'Mira Gross' kryje się polska bestsellerowa autorka, która jednak na razie nie chce ujawniać swojej tożsamości. Przyznaję, że to wzmaga ciekawość!
Od pierwszych zdań pomyślałam, że widać, że jest to ktoś, kto potrafi pisać.
Rozdzialiki są bardzo krótkie, najczęściej po 2-3 strony, co sprawia, że czyta się błyskawicznie! Cała...

Tylko seks - juz po tytule można wywnioskować o czym będzie ta książka. Mimo wszystko cały czas liczyłam jednak, że fabuła okaże sie głębsza i bardziej rozwinięta. Autorka ma dość fajny styl i przyjemnie się ją czyta co jest dużym plusem zważając na dość okrojoną z fabuły powieść.
Zwykły student, który próbuje zarobić na swoje życie i bogata, zamężna kobieta, która mimo...

Podobała mi się! Ta książka ma coś w sobie!
Jest wiele słabych opinii, ale uważam, że nie należy się w tej książce skupiać tylko na opisach "scen łóżkowych", a bardziej zastanowić sie nad tym co ukształtowało główna bohaterkę, jak ona sie z tym czuła i czy było jej z tym dobrze. Czy miała fajne życie mimo góry pieniędzy? Zabrakło mi czegoś na końcu-jedna kwestia jak dla...

Przychodzę do was z książka, którą przeczytałam w jeden dzień. "Tylko seks" @miragross.
Błażej to student,który ledwo wiąże koniec z końcem i dorabia w fast foodzie. Kumpel wyjawia mu tajniki swojego zarobku i wciąga go w to. Liliana to znudzona żona biznesmena ,który skrywa pewnie sekret. Jej małżeństwo na pewno nie jest normalne ,ani typowe. Gdy zbliża się do Błażej...

Nie wiem o co chodziło w tej książce. Jeśli o sex to jest go mnóstwo, w sumie cała książka to opisy sexu, wszędzie gdzie się da i o każdej porze i tyle. Końcówka sugeruje kontynuacje, ale to już chyba nie dla mnie, jakoś nie mam ochoty przekonać się w ilu miejscach jeszcze będą się obściskiwać.

Muszę przyznać , że książka mi się podobała. Wciągnął mnie ciekawy wątek sponsoringu i nie zwracałam większej uwagi , że jest dużo seksu.Nie przeszkadzało mi to.Książkę się dobrze czyta i zdecydowanie lepsza literacko od „dzieł” p.Blanki Lipińskiej.

• 2020
  • Romans/Erotyk