Wszystko albo nic

Editio Red
Editio
2020-01-29
2017-01-01

Na początku ciężko było mi przez nią przebrnąć. Główna bohaterka wydawała się zbyt rozpieszczona. Po poznaniu Blaise'a zachowuje się jakby sama nie wiedziała czego chce. Wydawało mi się, że oboje grają w kotka i myszkę. Od połowy książka napisana na siłę.

Czytadełko bez efektu WOW.

Czytadełko bez efektu WOW.

bez happy endu

bez happy endu

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Opis skusił mnie na tyle że zamówiłam książkę, jednak czytanie jej strasznie mnie męczyło. Nie mogłam się wciągnąć w fabułę książki, która z początku dała mi nadzieję na dobrą historie. Główna bohaterka momentami niesamowicie mnie irytowała, to na początku nazwa Piękny i Bestia były dla mnie totalnie niezrozumiale i zachodziłam w głowę o co chodzi. Może gdyby wątki poruszane w historii Natalie i Blaisa były bardziej rozwinięte. Cóż chociaz zakończenie okazało się zaskakujące.

Mimo tego, że przeczytałam ją w ciągu dwóch dni, nie zachwyciła mnie. Strasznie schematyczna, a przy tym autorka postarała się, by włożyć w nią zbyt wiele dramatyzmu. Dawało to strasznie sztuczny efekt. Szczególnie w kwestii przeszłości głównych bohaterów.
Z gatunku: przeczytać dla rozrywki i zapomnieć - dobra by się odmóżdżyć, śledząc głównie złośliwe kłótnie szalejących za sobą postaci.

Książkę przesłuchałam na aplikacji Empik Go.
Nie zachwyciła mnie. Mam do niej obojętny stosunek. Innego zakończenia się spodziewałam, nie przepadam za zakończeniami otwartymi. Książka kierowana do 17-18 latków.
Ciężko napisać coś o fabule trochę poplątana, pomieszana.
Natalie poznaje tajemniczego bruneta Blaise. Przez większość książki się kłócą, taka trochę "opera mydlana"

Książkę przesłuchałam na aplikacji Empik Go.
Ciężko napisać coś o fabule trochę poplątana, pomieszana.

Natalie i Blaise tworzą mieszankę wybuchową. skrajnie różne osobowości dzieli naprawdę wiele, a jednak przyciągają się jak magnesy.
Miło spędzony weekend, zakończenie mnie rozczarowało, książka będzie miała swoją kontynuację,

Bardzo ciekawa książka. Akcja bardzo energiczna. Zmienia się z sekundy na sekunda. Gdy głównej bohaterce wydaje się że wszystko się układa , coś innego się psuje

Niestety książka nie spełniła moich oczekiwań. Sposób pisania infantylny jak dla mnie i momentami przeszkadzało mi to, gdy czytałam tekst. Relacje między bohaterami niespójne. Jestem rozczarowana zakończeniem, które było fatalne. Opis uczuć bohaterów i ich bliskości też pozostawia wiele do życzenia. Liczyłam na coś lepszego.

historia o prawdziwej przyjaźni, młodzieńczym zakochaniu i o sekretach.. Natalie ma bogatego tatę i macochę ale na szczęście jak taki kopciuszek nie jest popsuta przez warunki życia, ma wspaniałą przyjaciółkę Gen z którą spędza szalone weekendy i jej brata Milsa który je "pilnuje". W domu u przyjaciół bojawia się Blaise przystojniak który próbuje poderwać? Natalie. Jednak czy to jest podryw, czy opiekuńczość. to co wyprawia ten młody człowiek czasami nie pasuje do wizerunku macho. Lekka, łatwa historia z sekretami przeszłości o tym że czasem żyjemy w świecie o którym nic nie wiemy.

• Romans