Dobranoc, Punpunie #2

Data 1. wydania:
2008-06-01
Tomasz Molski
Kotori
Wydanie 2 w 1 Dramat Okruchy życia Romans Seinen Uczniowie/studenci Japonia Współczesność Kotori
Oyasumi Punpun
Dobranoc, Punpunie (tom 2)
komiksy
Tomasz Molski

Drugi tom boli jeszcze bardziej niż pierwszy. Fabuła się rozwija, zmieniają się punkty ciężkości, a wujek Punpuna staję się pełnoprawnym bohaterem pierwszoplanowym.

KŁOPOTY PUNPUNA

Po rewelacyjnym pierwszym tomie „Dobranoc Punpunie”, na drugi wprost nie mogłem się doczekać. Inio Asano dostarczył mi bowiem tak szalonej jazdy bez trzymanki, miksując opowieść o dzieciakach i dorastaniu, z thrillerem z prawdziwego zdarzenia i realizmem magicznym, zahaczającym momentami o fantastykę, że nie mogłem oderwać się od tomu i tylko chciałem...

Trochę to ciężkie. Nie da się tego przeczytać na raz/jednym tchem. Nie mówię że to źle.. Ma dużo sprzecznych emocji i daje dużo do myślenia, choć trochę psuje w głowie.
I rodzi się pytanie czy to dno, czy raczej geniusz?

• Manga
  • Komiksy