Oyasumi Punpun 3

Inio Asano Wydawnictwo: Shogakukan Cykl: Dobranoc, Punpunie (tom 2) komiksy
Data 1. wydania:
japoński
Shogakukan
Dobranoc, Punpunie (tom 2)
komiksy
japoński

Bardzo dobra manga. Wyraziste postacie i głęboki przekaz.

Drugi tom boli jeszcze bardziej niż pierwszy. Fabuła się rozwija, zmieniają się punkty ciężkości, a wujek Punpuna staję się pełnoprawnym bohaterem pierwszoplanowym.

KŁOPOTY PUNPUNA

Po rewelacyjnym pierwszym tomie „Dobranoc Punpunie”, na drugi wprost nie mogłem się doczekać. Inio Asano dostarczył mi bowiem tak szalonej jazdy bez trzymanki, miksując opowieść o dzieciakach i dorastaniu, z thrillerem z prawdziwego zdarzenia i realizmem magicznym, zahaczającym momentami o fantastykę, że nie mogłem oderwać się od tomu i tylko chciałem...

Trochę to ciężkie. Nie da się tego przeczytać na raz/jednym tchem. Nie mówię że to źle.. Ma dużo sprzecznych emocji i daje dużo do myślenia, choć trochę psuje w głowie.
I rodzi się pytanie czy to dno, czy raczej geniusz?

• Manga
  • Mangi