Beauty

Okładka książki Beauty Kirsty Dallas
Okładka książki Beauty
Kirsty Dallas Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Beauty''s Duet (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Beauty''s Duet (tom 1)
Kindle Edition
2019-02-26
2019-02-26
Sold. Tortured. Abused Dark Romance

Mroczna jak na dark book ...

Mroczna jak na dark book ...

Trudno jest mi ocenić tę pozycję. Krótka historia o przemocy fizycznej i psychicznej, o gwałtach i torturach, znęcaniu i nadużyciu na młodej dziewczynie. Niesmak przyćmiewa mój osąd, ale pod względem literackim na pewno nie jest to dobra książka. Wypaczone postacie, sadystyczne opisy, brak głębszej fabuły. Szokująca, dziwna. Raczej nie sięgnę po kontynuację.

2059

Ta historia jest mroczna, pokręcona i wypełniona dużą ilością przelewu krwi. Piękno jest więźniem i niewolnikiem od piętnastego roku życia. W ciągu trzech lat, kiedy była przetrzymywana w niewoli, doświadczyła rzeczy, które były niewiarygodnie przerażające, a ty zadajesz sobie pytanie, jak znalazła wolę przetrwania w świecie, w którym ktoś biłby ją i torturował, aż do śmierci. Hart włamuje się, by porwać swojego porywacza, ale natychmiast urzeka go ta zepsuta lalka. Beauty i Hart tworzą mało prawdopodobne partnerstwo, a on pomaga jej uwolnić potwora i odzyskać moc, którą straciła jako dziecko. Szybka i pełna akcji z cliffhanger'em, który sprawi, że z niecierpliwością czekasz na drugą część.

Nie mam pojęcia, co to było. Książka dla sadystów? Bo ja oprócz ogromu przemocy nic w niej nie znalazłam. Dziewczyna zostaje uratowana z rąk oprawców, a jej wybawiciel Hart zachęca się, by odegrała się na nich, zadając im nieustanny ból i tortury. Dlatego nie rozumiem, skąd te wysokie oceny na GR. Ja ledwo zmęczyłam.

Czegoś mi tutaj brakowało, ale mimo wszystko była to naprawdę dobra i interesująca powieść. Relacja obu postaci moim zdaniem zbudowała się zbyt szybko, nie było to dobre.
P.S. Ta powieść jest bardzo brutalna więc przestrzegam ludzi o słabych nerwach.

P.S. Ta powieść jest bardzo brutalna więc przestrzegam ludzi o słabych nerwach.

• A 2021
  • Dark Erotica