Prezent

kryminał thriller psychologiczny poszukiwania śledztwo
Das Geschenk
kryminał, sensacja, thriller
kryminał thriller psychologiczny poszukiwania śledztwo

Ponieważ mam już kilka książek Sebastiana Fitzek'a za sobą, to myślałam, że teraz mnie już niczym nie zaskoczy, więc byłam podejrzliwa i snułam pomysły na zakończenie w trakcie lektury. I guzik, jak zazwyczaj totalny twist i zaskoczenie :-)

Fitzek jak zwykle psychopatyczny :) wciąga i trzyma w napięciu. Przypadkowe spotkanie na ulicy, które zmienia życie kilku osób, wyjaśnia tajemnice z przeszłości i tworzy nową przyszłość. Przy książkach psychologicznych zawsze się boję, że zgubię sens w momencie jakichś omamów, przywidzeń itp. Tą książkę jednak czyta się przyjemnie i szybko z zachowaniem ciągu przyczynowo-...

Cały Fitzek!
Wciągająca, psychpatyczna, nieprzewidywalna!

Nie wiem, co ten pan ma w głowie, ale są to na prawdę straszne rzeczy! Jak zwykle nietuzinkowy pomysł na fabułę i bohaterów. Wciągające i intrygujące. W pewnym momencie przestaję mieć swoją teorię, bo wiem, że na kolejnej stronie znowu zostanie ona podważona.

Ksiazka przy ktorej nie sposob sie nudzic. Napisana w taki sposob, ze od poczatku do konca toczy sie akcja. Nie ma przestojow i bezsensownych drugotorowych fabul. Ciekawy byl zwrot akcji na koncu opowiesci. Milan okazal sie nie tylko poszkodowanym analfabeta, ale kims kto ma wiecej do zaoferowania. Nie pogardzilabym gdyby na koncu zostal dodany epilog rozmowy z Lynn.

Dobra, szybko sie czyta i mega zagmatwana w bardzo pozytywnym znaczeniu.

Wciąga od pierwszej strony i do samego końca trzyma w napięciu.

Świetna książka, jak każda tego autora. Trzyma w napięciu przez cały czas. Są zagadki, zaskoczenia i kilka zwrotów akcji. Polecam.

No i oto mój mistrz! Książka stoi na półce już niemal od roku i ciągle przekładałam ją w kolejce na dalsze miejsca. Dlaczego? Bo z góry wiem, że przeczytanie jej będzie dla mnie niemal jak uczta, tak więc to co najprzyjemniejsze czy też najsmaczniejsze lubię odkładać na sam koniec. No ale, że książek w czytelniczej kolejce wcale nie ubywa, wręcz przeciwnie, przybywa w...

To jakieś szaleństwo!!! Między terapią prowadzoną online, malowaniem jajek i troską o synów, wracających na święta ze studiów taka książka! Aż bolało każde kolejne przewracanie kartki. Ileż jeszcze można znieść zwrotów akcji i odkrywania tajemnic sprzed lat! Uwielbiam Fitzka za rycie mi berecika od lat ;;)))

Dyskusje

• 2019