Prezent

Das Geschenk
Amber
2019-11-05
2019-11-05
kryminał thriller psychologiczny poszukiwania śledztwo

więcej Więcej

Dobra książka z fajna akcja. Wcześniej czytałem Pasażera 23 i muszę przyznać że pasażer był lepszy. Ale tą książkę również polecam.

Książka w stylu Fitzka czyli pokręcona i wciągająca. Autor bawi się z czytelnikiem wodząc go za nos i ciągle dodając nowe fakty lub wskazując innego podejrzanego. Książka wciąga i mimo ostrego początku potem już jest dość łagodna i nie ma w niej na siłę wrzucanych krwawych kawałków. Fabuła ciekawie poprowadzona i wszystko spaja się w całość, choć jest ona zakręcona i wymaga...

To było moje drugie spotkanie z autorem. "Pasażer 23" nie przypadł mi do gustu, tym razem było znacznie lepiej. Wyróżnia się z tłumu.

Jak zwykle zaskakująco, czasami pogmatwano, ale wyszła super zabawa.
Nigdy nie zastanawiałem się co odczuwa i jak widzi świat ktoś kto jest totalnym analfabetą.

Książka, która jest dynamiczna. Dużo się dzieje oraz wątki fajnie się łącza.
Szybko się czyta wiec fajna książka na wakacje ☺️

Nawet nie wiem, ile razy zmieniałam podejrzenia do tego, kto tu jest w rzeczywistości uosobieniem zła, co jest prawdą a co mistyfikacją. Świetna, nieoczywista lektura.

Fitzek jak zwykle nie zawodzi! Nagromadzenie dziwnych zbiegów okoliczności, które, jak się okazuje wcale nimi nie są, wyraziści bohaterowie i zaskakujące zakończenie - to wszystko co znajduję i uwielbiam w jego książkach!!! Polecam!

świetna i totalnie pokręcona ;)
choć wydaje się to niemożliwe, to każdy rozdział wprowadza coraz większe zamieszanie... do zakończenia, które zaskoczy najbardziej przewidujących ;)
i choć w większości książek Fitzka mam ochotę po skończeniu wrócić do początku i przeczytać jeszcze raz (wiedząc to, co wiem na końcu...), to tutaj musiałam to zrobić i niektóre fragmenty...

Jak dla mnie książka bardzo dobra. Akcja toczy się sprawnie. Nic nie jest do końca wiadome, autor igra z czytelnikiem i to mocno. Wciągnęła mnie na maxa.

Dość mroczny ... Najbardziej chyba początek. Głównego bohatera raczej nie polubiłam, ale sam główny wątek był na swój sposób ciekawy.

• 2019
  • 2020